Lista ocen BMW Seria 3 E36 M3 Cabrio (4) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M3 the best
M3 Cabrio 3.0 R6 286KM 210kW
Od roku posiadam to cacko i wszystko działa i jest sprawne (klima,el.lusterka,szyby i regulcja foteli) . Wymieniałem tylko zawieszenie kompletne na Bilsteina (amortyzatory,spręzyny,odbojniki itd.) , silnik to cudo , bardzo trwała i mocna jednostka lubie spobie wypić ale jak na prawie 300KM jest bardzo dobrze.Najlepsza frajda oczywiście jest latem gdy zdejmuje \"Hard Top\" i autko zamienia się w piekne i ponad czasowe Cabrio które nadal bardzo...
~tyminek
M3 Cabrio 3.2 R6 321KM 236kW
całokształt bardzo fajnie , szybki i dynamiczny samochód , wygląda świetnie , silnik to istny potwór:) , auto dośc drogie w utrzymaniu ale warto. Niestety jak to w polsce jest wielu debili co gazują silniki w e36 i e46 a z własnego doświadczenia wiem że te silniki nie lubią gazu , i tu mój apel do takich matołów : Jak niestac was na benzyne to kupcie sobie seicento lub jakiegos klekota na rope a prawdziwe auta zostawcie tym co ich stać !!!
~Potrass
M3 Cabrio 3.2 R6 321KM 236kW
bardzo fajny przedewszystkim ladny o klasycznej lini bmw sportowy samochod,niestety dosc drogi w utrzymaniu(glownie koszty paliwa) ale radsc z jady jest ogromna zwlaszcze dzieki 321km pod maska i klasycznie sportowym tylnim napedem
~siupek I love m3
M3 Cabrio 3.2 R6 321KM 236kW
świetne auto dla młodych ludzi wiele frajdy bez ograniczeń polecam gorąco nie zamienił bym na żaden inny chyba że na nową m3 ;)
BMW Seria 3 E36 M3 Cabrio