Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 102KM 75kW 1990-1998 (43) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mike
Sedan 316 i 102KM 75kW
Autko nie zanotowało poważnej "wpadki". W zasadzie to niszczy się wszystko co ma wspólne z naszymi drogami: wybijajace sie sworzenie, tuleje, amortyzatory. Wszystko przedwczesnie. Ciekawe dlaczego... Z innej półki to drobne wycieki z chłodnicy... Zaliczyłem nieciekawą przygodę z wybitym elementem metalowo-gumowym przy mocowaniu tylnego amortyzatora (znowy te dziury w drodze ech), kupiłem nowy (niemiecki), przejechałem 70 km (!!!) i znowu...
~pan Ziele
Sedan 316 i 102KM 75kW
ciężko mi powiedzieć bo samochodu niemam długo (niecały rok) ale przejechałem już 19000 i jak nic sie niewydarzylo tym bardziej jak na wiek mojej bawarki szacunek dla panów z bmw za jakos montarzu i wykonania nic nietrzeszczy i niebije Tymbardziej ze samochow nie jest i pewnie nigdy niebyl oszczędzamy ale zawsze zadbany co widać Jedyne co zauważyłem to co jakiś czas do zrobiena jest zbieżność ale to przez stan dróg i prędkości przy...
~mariusz wisniewski / autoszaniec
Sedan 316 i 102KM 75kW
Do dziaj nie wiem co sie dzialo sie z plynem w chodnicy ciagle gdzies znikal nie bylo go w oleju prawdopodobnie mialem nieszczelna chlodnice gdzies tam sobie kapal. Przy 260tys pekly mi obie tylne sprezyny byc moze dlatego ze zalozylem R17 aluski na profilu 50 mm i wozilem towar o znacznej wadze po naszych drogach. Oczywiscie po polrocznej jezdzie na naszych drogach na R17 musialem wymienic tuleje oniewaz sie wybily normalka, wyglad kosztuje.
~Sebastian l22
Sedan 316 i 102KM 75kW
Chłodnica się rozkleiła, ciągle uciekał płyn, palił dużo gazu przez to, nawet 16l na tak mały silnik, koszt nowej ok 280 zł, naprawa rozrusznika 120zł ( ciężkie dojście, trzeba było odkręcić kolektor ssący cały) prawa lampa ciągle szwamkuje, poprzedni właściciel coś tam reperował swoim sposobem, problemy z abs, raz je mam, i nagle nie, bardzo niebezpieczne w mieście
~SPRelo
Sedan 316 i 102KM 75kW
Wydech wymieniłem bo stary rdzewiał i poduszkę pod silnikiem. Sworznie wymieniałem raz. Wahacze są do zrobienia, ale przypominam mam ją 3 lata i 300 tys przebiegu prawie.
~dk
Sedan 316 i 102KM 75kW
auto ma 200k przebiegu wymieniłem łożyska tył i niestety sprzęgło, poza tym drobne naprawy. Jeśli się o autko dba będzie jeździć długie lata
~emcio27@wp.pl
Sedan 316 i 102KM 75kW
jak dotąd brak.. po zakupie musiałem wymienić tarcze,klocki przód,cylinderki,okładziny tył i wszystkie drążki,tuleje,gumy zawieszenia przód.
~aaaaaaaaaa
Sedan 316 i 102KM 75kW
I po co mam pisać o poważnych usterkach, to sie zdarza w kazdym aucie.... uszczelka glowica, popychacze, pompa wody paliwa
~a
Sedan 316 i 102KM 75kW
co sie ma zepsuc to sie zepsuje, jak w kazdym aucie... ale mozna wymienić głównie psujace sie pompy , słabszy element auta
~miro
Sedan 316 i 102KM 75kW
Brak poważnych usterek za wyjątkiem zawieszenia ale to dzięki naszym dziurawym jezdniom.
BMW Seria 3 E36 Sedan