Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 316 i 102KM 75kW 1990-1998 (50) - Widoczność

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lewartur
Sedan 316 i 102KM 75kW
E-36 ma delikatnie sportowa sylwetke z dosyc mocno nachylona przednia szyba, wiec jesli opuscisz daszek przeciwsloneczny pod katem 90 stopni to otzrymasz delikatny "efekt bunkru" jednak na tyle maly ze nie powoduje on utrudnien w prowdzeniu auta. Cofanie tez nie sprawia problemu, z wewnatrz dobrze obrys tylu a do tego duza powierzchnia luster dodaje pewnosci siebie. A odnosnie przednich slupków to ja ich wcale nie zauwazam.
~mike
Sedan 316 i 102KM 75kW
widoczność do tyłu to jedyny mankament, spory kufer ją ogranicza, do przodu i na boki za to jest bardzo dobrze. Lusterka w sam raz, są nie za duże, wszystko widać na parkingu i na autostradzie :)
~Lukasz
Sedan 316 i 102KM 75kW
Jestem wysoki więc trochę zawadza mi lusterko. I widoczność do tyłu dość przeciętna. Ale to moje osobiste odczucia. Osoba niższa niż 180 cm nie będzie mieć problemów
~kychu@gazeta.pl
Sedan 316 i 102KM 75kW
Troszkę mała tylna szyba i wysoki kufer powodują że cofając możemy nie zauważyć niskich przedmiotów, na szczęście światła wsteczne są dość mocne i w nocy ładnie oświetlają
~Marcin
Sedan 316 i 102KM 75kW
Jest ok oczywiście mowie tu o osobach ktore wiedza do czego słuzy ustawienie fotela. BO FOTEL TE NIE LEŻAK OSŁY! (MOWA TU O KOLESIACH KTÓRZY ROBIĄ ZA 3 ZAGŁÓWEK W SAMOCHODZIE AHAHAH)
~pan Ziele
Sedan 316 i 102KM 75kW
widoczność dobra do przodu i na wszystkie strony do tylu już gorzej bo ciężko wyczoc tył auta nawet pomimo spojlera(który niezaslania a wręcz pomaga parkować)
~emcio27@wp.pl
Sedan 316 i 102KM 75kW
Widoczność do tyły ograniczona poprzez tylna szybę.Moim zdaniem patrząc przez prawe ramię wydaje się wyżej umieszczona niż wszystkie pozostałe..
~adams
Sedan 316 i 102KM 75kW
widocznośc jest ok ja mam wersje bez tylnych zagłówków i widze wszystko gorzej jak są zagłówki wtedy mamy kłopot z cofaniem.
~dk
Sedan 316 i 102KM 75kW
z doświadczenia: dla kobiet problemem może być widoczność/tył. szczególnie w nocy i z roletą przeciwsłoneczną :]
~malashu
Sedan 316 i 102KM 75kW
Wszytko widać, duże przeszklenie. Trochę przeszkadza lusterko wsteczne wewnętrzne podczas patrzenia prawy-skos.
BMW Seria 3 E36 Sedan