Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 113KM 83kW 1990-1993 (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Brzoza-Ostrów_Wlkp.
Sedan 318 i 113KM 83kW
Mam to auto od roku, od razu po zakupie przy 130.000km wymienilem popmę wody, stabilizatory, amortyzatory (przód) i nic więcej, a jestem bardzo uczulony na stukanie, piszczenie itp. w moim aucie musi wszystko idealnie cykać. Z pełną odpowiedzialnością moge powiedzieć że moj egzemplarz jest jak dotąd bezawaryjny w 100%. Nic nie stuka, nic nie skrzypi, Ale dbam o auto, staram się omijać dziury itp. No ale trzeba dobrze kupić, najlepiej prosto z...
~pawelpiasta@o2.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Psuje się wszystko co elektryczne czyli: klimatyzacja, regulacja prędkości wentylatora, regulacja świateł, centralny zamek, elektryczne szyby itp. Wadą tego modelu jest psujący się mechanizm opuszczania przednich szyb w drzwiach. Szybko zużywają się elementy zawieszenia, szczególnie tylnego które posiada po 3 wahacze.
~e_36_chervony
Sedan 318 i 113KM 83kW
Elektryki specjalnie nie ma, wiec nie ma co sie psuc. Centralny zamek raz padl i szyberdach. Dosyc czeste sa wymiany elementow zawieszenia, lozysk itp. Lekko sie poci ale wyciekow oleju nie ma widocznych. W sumie przeglady w ASO ograniczaja sie do podstawowych, obowiazkowych wymian+to co na poczatku napisalem.
~GAL_ANONIM
Sedan 318 i 113KM 83kW
Do Drobiazgów czepiać się można cały okres eksploatacji bo...jest ich od groma...odpadające wykończenia plastikowe,oraz znalezienie części naprawczych takich elementów poprostu graniczy z cudem...fuuuuuuuuuuuj!!! poprostu dla mnie to zmora która chwilami nie daje spokoju coraz częściej!!!
~blazej kasprzak
Sedan 318 i 113KM 83kW
kupiłem to auto jak miało 288 tys przebiegu, teraz ma 333. Zmieniłęm pasek z napinaczami, dla bezpieczeństwa. I mimo tak dużego przebiegu jeżdżę, olej półsyntetyk, nie pali mi go(zmieniam co 10tys).
~Krystiandlugi
Sedan 318 i 113KM 83kW
autko ma 15 lat, narazie tylko urwała sie rurka od nagrzewnicy którą można spokojnie zrobić za niewielkie koszty (POXIPOL) i jedziemy dalej.I czasami kebelek nie styka wystarczy docisnąć ;))
~rafix turbo
Sedan 318 i 113KM 83kW
bardzo dobrze wykończone w środku. gdy sie patrzy na samochód w środku (szczególnie na gałke od biegów) to ma sie wrażenie że to nie jest wcale samochód który ma 14 lat.
~PIOsch
Sedan 318 i 113KM 83kW
Z wiekiem (auto ma ponad 20 lat) niestety drobiazgów się trochę zbiera... Ale wszystko jest do opanowania, nie są to jakieś kosztowne sprawy.
~jdyrla@interia.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Drobne usterki przełączników lub tapicerki i listewek wykończeniowych. Wypadły ale można było je wcisnąć i było ok. Spokój i cisza w aucie.
~Greg
Sedan 318 i 113KM 83kW
Niestety tapicerka na siedzeniach bardzo podatna na przecieranie i oparcia przednich foteli ruszają się w przód i w tył przy gwałtownym hamowaniu.
BMW Seria 3 E36 Sedan