Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 113KM 83kW 1990-1993 (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~e_36_chervony
Sedan 318 i 113KM 83kW
Za taka cene mozna kupic wiele roznych, ciekawych aut. Mysle, ze jest to propozycja dla dwoch grup osob: Dla mlodych dresiarzy na dyskoteki-ot taki stereotyp, oraz dla ludzi spokojnych, ktorzy lubia styl BMW, dobre prowadzenie i auto z tradycjami. Nie jest najtanszy w utrzymaniu jesli chce sie go utrzymywac w iedalnym stanie oraz jezdzic do ASO. Jakbym mial szukac super taniego w utrzymaniu auta w tej cenie to pewnie jakis sredni japonczyk....
~jdyrla@interia.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Rewelacyjny. Nastał czas, gdy można kupić zdrowy egzemplarz za niewielkie pieniądze i eksploatować za kwoty zbliżone do eksploatacji vw golfa lub tu trochę ubarwię(choć nie wiele)dajmy na to Poloneza! Taniość. Nie trzeba się bać tylko o auto dbać. Nie przyciemniać szybki i dokładać spojlery tylko wymieniać olej na czas i inne eksploatacyjne sprawy. I największa TAJEMNICA!!! Faktycznie znaczek M3 na tylnej klapie wzmacnia potencje!!! Innym...
~Brzoza-Ostrów_Wlkp.
Sedan 318 i 113KM 83kW
Za cene 14 letniego BMW można kupić mniejsze auta kilku letnie, ja miałem ten dylemat, stare ale z klasą, czy młode ale małe. Zdecydowałem się i absolutnie nie żałuje, co prawda przed zakupem oglądnołem ze 25 sztuk z mechanikiem. Ale mam i jestem zadowolony w 100%. Moje auto jest 100% oryginalne tzn. żadnego tunningu!!! POLECAM BM E36
~Boro
Sedan 318 i 113KM 83kW
Ostatnio E36 bardzo staniały. Dotyczy to niestety tylko egzemplarzy z początku produkcji i to z małymy silnikami. Mimo wszystko uważam, że warto. Pod warunkiem, że będziemy długo szukać odpowiedniego egzemplarza i nie damy się skusić na żadne super okazje. Można wdepnąć w niezłą minę. Trzeba naprawdę uważać i być czujnym.
~pawelpiasta@o2.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Auto jest solidne i trwałe więc za umiarkowaną kwotę można bezpiecznie (ale niezbyt komfortowo:)) przejeździć kilka lat. Jednak jeśli miałbym drugi raz kupić BMW to brałbym pod uwagę tylko serię 5 i wyżej, ze względu na większą przestrzeń wewnątrz i dużo wyższy komfort. Ze starszych roczników ceny serii 3 i 5 są zbliżone.
~radek-841@wp.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
trafiłem na zadbany egzemplarz (kolega ojca sprowadził na handel). Zapłaciłem śmieszne pieniądze, wymieniłem amortyzatory z przodu, założyłem LPG i...śmigam. Pomimo młodego wieku-jeżdżę rozsądnie i dbam o terminowość obsługi - dlatego nie mam problemów. Ceny części to też nie szok;P
~Michal Z
Sedan 318 i 113KM 83kW
Zarowno cena samego samochodu jak i jego utrzymanie nie nalezy do najtanszych ale jesli chcesz miec samochod ktory ma dusze to jest to idelany wybor!!!Cana jest wysoka ale warto zaplacic za dobre wykonczenie, wspaniale wlasciwosci jezdne i niezapomniane wrazenia z jazdy!!!
~PIOsch
Sedan 318 i 113KM 83kW
Dziś auta te są bardzo tanie. Dużo jest jednak zajeżdżonych egzemplarzy przez młodych kierowców, do tego model ten stał się obiektem wieś-tunerów. W oryginalnym stanie i zadbany powinien jednak długo posłużyć i sprawić wiele frajdy z jazdy.
~pss
Sedan 318 i 113KM 83kW
za kilka tys dostałem auto w perfekcyjnym stanie, lakier idealny, zero rdzy, komplet opon (w tym letnie 17 cali oryginalne bmw z oponami za ponad 2000), jak dla mnie rewelacja. Szukać tylko zadbanego egzemplarza to jak igła w stogu siana :)
~martin64
Sedan 318 i 113KM 83kW
na chwile obecna cena sa bardzo atrakcyjne tych autek ja unikalbym egzemplarzy dotknietych reka polskiego tuningowca poniewaz takie auta beda juz mocna zmeczone i beda wymagaly sporych nakladow aby wrocily do swojejj swietnosci
BMW Seria 3 E36 Sedan