Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 113KM 83kW 1990-1993 (37) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PIOsch
Sedan 318 i 113KM 83kW
Nie jest źle chociaż ciężko ustawić temperaturę na optymalną - z nawiewów leci albo chłodne powietrze albo bardzo ciepłe. Ostatnio miałem problem z opornikiem dmuchawy - po jego awarii chodził tylko 4 bieg (i to też tylko wtedy, kiedy \"chciał\"), ale po wymianie wszystko jest ok.
~jdyrla@interia.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Perfekcyjne. Trzeba jednak o nie zadbać. Termostat to groszowe sprawy a nie trzeba tektury wkładać przed chłodnicę. Już takie biedne Bunie widziałem. Ale właściciele też byli jacyś tacy smutni i w ogóle zimno im w dresach było jak na dworze -20C. U mnie sahara i czyste szybki.
~Boro
Sedan 318 i 113KM 83kW
Wentylacja bardzo dobra, szczególnie jak ma się otwierany dach. Wnetrze nagrzewa się bardzo szybko. Regulacja temp działa precyzyjnie. W moim poprzednim aucie ( Golf II ) było albo zimno albo gorąco. Tutaj naprawdę można regulować temperaturę pomimo tego, że nie ma klimy
~pawelpiasta@o2.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Mam klimatyzację wymagającą napełnienia czynnikiem R12 który został wycofany i zakazany, a przeróbka na R134a jest dość kosztowna, więc jakby klimy nie było. W lecie bardzo gorąco, w zimie dość wolno się nagrzewa, szyby w deszcz trochę parują, w Volvo o niebo lepiej(a też bez klimy).
~Michal Z
Sedan 318 i 113KM 83kW
Wszyscy sie dziwia dlaczego w lato przy wlaczonych nawiewach leci chlodne powietrze!!!Sam nie wiem jak to jest ale rekompensuje to choc troche brak klimy!!!Natomist w zimie zeby lecialo cieple powietrze trzeba dosyc dlugo poczekac ale po tem jest juz OK!!!
~Andrzej ->andrzeyek2@op.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Latem chłodno, zimą ciepło....szybciutko się nagrzewa.... zapale auto rano w zimę, odśnieżę, wsiąde i już jest ciepełko. Latem zawsze leci chłodne powietrze....nawet jak na zewnatrz jest 40 stopni :-)
~teh0lzon
Sedan 318 i 113KM 83kW
Żadne inne auto którym jeździłem nie grzało tak szybko i tak mocno jak E36 lecz jak w większości tych modeli w korkach czy też podczas postoju z nawiewów leci letnie powietrze.
~Simon M
Sedan 318 i 113KM 83kW
Wszystko OK, ale... nie wiem czy to tylko moj egzemplarz tak ma ze po przełączeniu z zimnego na gorace i odwrotnie trzeba mocno wcisnać pedał gazu zeby zmiana zaczela byc odczuwalna
~pss
Sedan 318 i 113KM 83kW
szybko nagrzewa, w tym wieku już są wypracowane łożyska łopatek i na wolnych obrotach na nierównościach popiszczy czasami, ale na wszystko jest rada.
~marek
Sedan 318 i 113KM 83kW
ogrzewanie naprawdę jest wyśmienite przy mrozie mogę przejechać 2 km i jest już ciepło w autku bez przykrywania chłodnicy.NAPRAWDE REWELKA
BMW Seria 3 E36 Sedan