Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 113KM 83kW 1990-1993 (31) - Widoczność

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawelpiasta@o2.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
W porównaniu do Volvo czy Audi 80 znacznie gorzej-nisko schodząca linia dachu z przodu powoduje, że osoby mające 180cm wzrostu przed każdymi światłami muszą się wychylać albo zatrzymać się 20m przed nimi, środkowe lusterko mocno ogranicza pole widzenia, a boczne mają duże martwe strefy. Do tyłu też nie najlepiej ze względu na dość wysoki bagażnik.
~Andrzej ->andrzeyek2@op.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Do przodu, na boki super....do tyłu nienajgorzej, natomiast lusterka katastrofa...nic nie widać....nie potrafie ich dobrze ustawić...Może to zboczenie zawodowe, bo jeżdzę dużym dostawczym autem z wielkimi lustrami, a w nich widzę wszystko nawet swoje plecy :-)
~gg 8088029 kamilgorzki@op.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
lusterka regulowane elektrycznie w każdym kierunku i do woli ,w porównaniu z seatem,gdzie nigdy nie mogę ustawić ich idealnie,bmw wypada bajecznie,roleta na tylnej szybie to bardzo przydatny dodatek,przednia i boczne szyby normalnie bez rewelacji
~Michal Z
Sedan 318 i 113KM 83kW
Z przodu widocznosc bardzo dobra natomiast z tyl juz troche gorzej!Tak wiec ciezko wyczuc odleglosc od przeszkody!!!Ale jest to kwestia przyzwyczajenia!!!Jak sie troche pojezdzi to sam wiesz jak dlugi masz samochod i na ile jestes w stanie cofnac!!!
~Simon M
Sedan 318 i 113KM 83kW
Do przodu ok, natomiast do tyłu tak sobie. Ciężko wyczuć odległość przy cofaniu. Lusterka są absolutnie do niczego! Jeżdziłem wcześniej renaultem i chętnie bym zabrał z niego lusterka boczne. W BMW nie pomniejszają obrazu i naprawde mało w nich widać
~pama20
Sedan 318 i 113KM 83kW
Duży kufer troche przeszkadza ale są lusterka.A ci którzy narzekają niech podniosą fotel żeby było widać kto prowadzi.(szpanerski czesto widoczny objaw posiadania trzech literek)Panowie!!od zbyt nisko ułożonego fotela wydłuża sie szyja:)
~PIOsch
Sedan 318 i 113KM 83kW
Nie ma problemu z widocznością we wszystkich kierunkach ale należy pamiętać, że nie jest to van tylko nisko osadzone auto z \"wystającym\" bagażnikiem co trzeba mieć na uwadze parkując tyłem.
~Boro
Sedan 318 i 113KM 83kW
Trudno mi się tu wypowiadać. Poprzednio jeździłem hatchbackiem a to jest sedan. Trzeba się przyzwyczaić. Nie widać gdzie kończy się tył, za to widać gdzie kończy się przód ;-)
~marek
Sedan 318 i 113KM 83kW
i znowu musze powiedziec ze stara dobra E 30 była lepsza ze względu na widoczność maski a oświetlenie to miała 1000 razy lepsze choć tam żarówki były 100-tki a w E 36 też mam 100-tki
~pss
Sedan 318 i 113KM 83kW
lusterka wsteczne mogły by być lepszej jakości, nie widać za dobrze, ale idzie się przyzwyczaić, nie jest źle!
BMW Seria 3 E36 Sedan