Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 113KM 83kW 1990-1993 (34) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Simon M
Sedan 318 i 113KM 83kW
Hehh Cichutko nie jest, ale to jest BMW jak jedziesz spokojnie nie slychac prawie nic, na kostce jak po masle. Po wcisnieciu gazu silnik daje znać o sobie rasowym dźwiękiem. Przy duzych predkościach nie juz tak dobrze. Powietrze zaczyna szumiek a silnik na wysokich obrotach pracuje głośno
~teh0lzon
Sedan 318 i 113KM 83kW
Do 100km/h jest ok, problem pojawia się przy wyższych prędkościach. Jest na prawdę głośno, przy 160km/h samochód wpada w wibracje, a już od 130 trzeba mówić dość głośno. Przyczyną jest silnik (oraz lusterka które nie są wystarczająco aerodynamiczne).
~e_36_chervony
Sedan 318 i 113KM 83kW
W wyzszych modelach BMW jednak zastosowano lepsze materialy. Mam dosc uboga wersje i jest to zwykla trojka. Fajnie sie w niej mozna poczuc..jednak bywa, ze skrzypienie lub jakies odglosy przypominaja jakiegos hmm...opla kadetta:)
~Andrzej ->andrzeyek2@op.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Dopóki nie założyłem sportowego wydechu było świetnie, teraz jest też świetnie ale tylko dla mnie, ludki z tyłu po 100 km mają dość. Ale moja 2 letnia kuzynka jak usłyszy wydech to od razu zasypia więc coś w tym jest :)
~PIOsch
Sedan 318 i 113KM 83kW
Nie jest źle ale jeżdżąc czasem nowszymi autami dopiero zdaję sobie sprawę, jak głośno jest w moim. Muszę wymienić uszczelki drzwi bo są sparciałe i popękane, być może to jeden z powodów.
~michuer
Sedan 318 i 113KM 83kW
Super , silniczek przy niskich obrotach nie słyszalny , powyżej 140 km/h troszę zaczyna buczeć , troszkę może wiatr ale w sumie karoseria kanciasta i roczikowo 20 letnia , napewno lepiej niz np w audi 80 .
~Boro
Sedan 318 i 113KM 83kW
Po przesiadce ze starego diesla miałem wrażenie, że jest zbyt cicho. Jednak obecnie uważam, że jest poprostu dobrze. Przy większych prędkościach słychać spory szum, nawet przy zamkniętych oknach.
~pawelpiasta@o2.pl
Sedan 318 i 113KM 83kW
Przy większych wersjach silnikowych jest lepiej, bo jest inne przełożenie główne i są mniejsze obroty przy tej samej prędkości. Ale i tak powyżej 120 km/h mocno słychać opływające powietrze i toczenie opon.
~Michal Z
Sedan 318 i 113KM 83kW
No tutaj akurat mogloby byc troszke ciszej!!!Przy predkosci do 80km/h jest OK lecz powyzej juz niestety slychac dosc glosny szum powietrza oplywajacego samochod!!!
~michuer
Sedan 318 i 113KM 83kW
super , nic nie słychać , a gdy gra cicho radio no cóż silnik słychać od 5 tyś obrotów , uwaga na klipsy tapicerki , ale to nie problem 1 szt 1 zł
BMW Seria 3 E36 Sedan