Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 115KM 85kW 1993-1998 (36) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baskont@gmail.com
Sedan 318 i 115KM 85kW
W sumie byłem zaskoczony ale na minus. Auto z zewnątrz bardzo duże i kawał sedana. Jednak w środku miejsca jak na lekarstwo. W mojej Mazdzie 323F miałem wiecej miejsca z przodu. Jadąc z bratem podczas zmiany biegów trącaliśmy się łokciami. Z tyłu również nie jest zbyt kolorowo - mało miejsca na nogi - zwłaszcze jeżeli z przodu również siedzi ktoś wysoki i ma fotel odsunięty mocno do tyłu. Miejsca nad głową prawie w sam raz. Ja mam metr...
~kuba__aa
Sedan 318 i 115KM 85kW
kierowca i pasazer maja sporo miejsca ! dlugie dystanse to nie problem w tym aucie ! z tylu natomiast mimo ze kanapa przewiduje 3 osobowy sklad to najlepiej jedzie sie w 2 ! bo w 3 jest troche nie wygodnie i ciasno
~Adam
Sedan 318 i 115KM 85kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca jest wystarczająco z tyłu wożę jedynia dwójkę swoich dzieci i one też nie narzekają. Jeżeli myślisz o podróżach za Pireneje w pięć osób to pomyśl raczej o modelu z serii 5 lub 7.
~MisiekSG
Sedan 318 i 115KM 85kW
jestem troche wysoki i moj fotel jest cofniety na maksa do tylu i osoby za mna to nie maja zbytnio wygody pasazer obok kierowcy tez niby duzo miejsca ale kolanami sie chaczy czasem o schowek jak blizej fotel sie podsunie.
~Stinger
Sedan 318 i 115KM 85kW
Z przodu ok. Fotel ma bardzo duży zakres ustawień przez co łatwo znaleźć dobrą pozycję dla siebie. Z tyłu jednak jest dość wąsko. Nawet na tle Golfa 3 i 4. Miejsca na nogi jest przeciętnie bagażnik spory
~kelto
Sedan 318 i 115KM 85kW
Jak na bmw serii 3 super. Najbardziej zdziwiła się zona jak zobaczyła ile można zapakować do kufra. Przy wygodnym ustawieniu foteli z przodu malo miejsca na stopy z tylu!!!
~tOOmekm3
Sedan 318 i 115KM 85kW
Przestrzeni dal kierowcy i dla pasazerów jest wystarczająco z przodu czuc troszeczke ze jest ciasniej ale to tylko przez szeroką deske panelu srodkowego po za tym miejsca jest sporo
~Najkus
Sedan 318 i 115KM 85kW
z przodu jest tyle miejsca ile ustwawa przewiduje swietnie dograna deska rozdzielcza jak i reszta z tylu troszke mozna pomarudzic z punktu widzenia pasazerow
~VoYtek8
Sedan 318 i 115KM 85kW
Z przodu miejsca dla kierowcy jak i dla pasażera jest mnóstwo, jednak tylna kanapa jest już dość niekomfortowa.
~LYSY
Sedan 318 i 115KM 85kW
przestrzeń samochodu z przodu moze byc, ale tesciowa z zoną zajmują całe tylne siedzenie i niestety brakuje im miejsca
BMW Seria 3 E36 Sedan