Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 i 115KM 85kW 1993-1998 (30) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baskont@gmail.com
Sedan 318 i 115KM 85kW
Problem z układem chłodzenia wpłynął na to, że przez jakiś czas nie miałem ogrzewania. Bardzo dobra wentylacja - szybko da sie przewietrzyć kabinnę. Szkoda że nie ma jednak przyciku żeby wybrać czy wentylacja ma być robiona za pomocą powietrza z kabiny czy z zewnątrz auta (tak było w Oplu, a tu tego nie było - duży minus) - np. jadąc w tunelu z włączonym ogrzewaniem dostawało mi sie do kabiny powietrze ze spalinami - to duży błąd i...
~Adam
Sedan 318 i 115KM 85kW
Może być brakuje mi troche klimy ale wynagradza to w jakiś sposób szyberdach i elektryczne szyby. Trzeba też dbać o układ chłodzenia bo to nie jest najmocniejsza strona tego modelu. do chłodzenia najlepszy koncentrat z właściwościami smarowania trochę drogi ale masz pewność, że nie zmurszeją ci plastikowe krućce a ih wymiana to już sporo pracy.
~GrzP
Sedan 318 i 115KM 85kW
Zimą grzeje latem dmucha(w moim brak AC). Przy mrozach około -20 nagrzewa się po przejechaniu około 1,5-2 km. Trochę dziwny system regulacji nawiewu - nadmuchy na pasażerów i kierowcę obsługują tylko zimne powietrze.
~kelto
Sedan 318 i 115KM 85kW
Klima działa ogrzewanie tez bez problemu. Minus - po włączeniu ogrzewania długo nagrzewa się silnik. Klima jest z tylu Malo wydajna przy temp. Zewnętrznych powyżej 30stopni.
~kuba__aa
Sedan 318 i 115KM 85kW
niestety moja nie posiadam klimy wiec nie wypowiem sie na ten temat. ale co do ogrzewania to spisuje sie na medal ! troche uciazliwe parowanie szyb szczegolnie w okresie jesien-zima.
~Zibi 01
Sedan 318 i 115KM 85kW
Ogrzewanie Super mocne i Extra Klimatronic - fabrycznie dwu strefowy stuningowany do czterostrefowego coś jak ma Škoda Octavia .
~PAVO
Sedan 318 i 115KM 85kW
dobre tylko trzeba pamietać o wymianie filtra przeciwpyłkowego, bo będzie słabiej wiało ;)
~ambroxol44@wp.pl
Sedan 318 i 115KM 85kW
U mnie jest klima, tak czy inaczej trzeba przejechać z 1,5 km żeby sie załączyła
~lucky
Sedan 318 i 115KM 85kW
grzeje super,ale jak jest deszcz albo w zimie to szyby często parują
~Lechu_eL
Sedan 318 i 115KM 85kW
Bez rewelacji i bez zastrzeżeń. Mamy frajdę z podgrzewanych siedzeń tej zimy.
BMW Seria 3 E36 Sedan