Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 320 i 150KM 110kW 1990-1998 (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~romas
Sedan 320 i 150KM 110kW
po kupnie zanim dojechalem do domu wisial na kablu jeden halogen. spojler trzeba bylo przyklei rowniez. zepsulo sie cos w zamku od strony kierowcy, musze zamykac kluczykiem. z pilota zamyka wszystko oprocz tych jednych dzwi. swiatla z tylu auta na poczatku cos nie chcialy zawsze dzialac, cos nie dokonca stykalo, podociskalem je kawalkami papieru. do tego tez swiatlo w oslonie przeciwslonecznej przy lusterku nie zawsze styka.
~bq, mazurbq@poczta.onet.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Stosunkowo często przepalały się zarówki oświetlenia zewnętrznego. Czujnik zamknięcia drzwi kierowcy wytarł się i przez to czasami podczas jazdy włączało się oświetlenie wnętrza. Urwała się część zatyczki korka od wlewu płynu spryskiwacza i teraz muszę sobie pomagać w otwarciu wlewu podważając go kluczykiem. Zerwał się gwint od jednej zaślepki lewarka w progu.
~kodir
Sedan 320 i 150KM 110kW
Jak tylko kupiłem to nie działał nawiew na pozycji 1,2. 3,4 wporzo, koszt używanego rezystora nawiewu to 30 zł - sam sobie wymieniłem a więc drobnostka, u mnie pojawił się mały problem z prawą prowadnicą szyby drzwi ale to jest także do poprawienia we własnym zakresie,dodatkowo coś jest nie teges z prawym tylnim stopem (coś żarówka nie styka dobrze?)
~markoaza
Sedan 320 i 150KM 110kW
Tapicerka a szczególnie boczki to tragedia - puszczają nity plastikowe boczków drzwi co powoduje odklejanie się wewnętrznej części boczków (Ci którzy mają e36 wiedzą o co chodzi :)), brak uchwytu na kubek czy butelkę, częste problemy z elektrycznymi szybami, nagrzewnicami które potrafią puszczać pły wewnątrz kabiny
~juristi@interia.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Auto ma 13 lat i nic się nie zepsuło z drobiazgów, poza wypadnięciem szyby z prowadnic, ale to w sumie była moja wina, bo poprzedni właściciel miał chorobę oskrzeli i w ogóle przez 5 lat nie opuścił szyby i po prostu mechanizm nie był nasmarowany i wskutek dużego tarcia szyba wyskoczyła z ramek.
~domin
Sedan 320 i 150KM 110kW
Z drobnych usterek miałem elektrozawór w ogrzewaniu, dosyć często przepalają się żarówki w światłach mijania, guma od przepływomierza. Tutaj też polecam oryginał bo zamiennik sparciał po niecałym roku. Org trzyma się bez zarzutu do dzisiaj. Tak to raczej tylko eksploatacyjne sprawy
~whoockash@tlen.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Kupiłem już ze sporym przebiegiem i wielu elementom skończył się termin przydatności do spożycia. Most, cewki, amory, końcówki, reg.nap. i 100 innych młych bzdurek. Jeżeli ktoś lubi sobie pogrzebać to koszty napraw nie są duże. Wycieczka do serwisu mozę zabić. Nie polecam.
~Mis_Uszatek
Sedan 320 i 150KM 110kW
Poza tym, że jak auto stało pod klatką to jakiś złodziejaszek buchnął mi wkład w prawym lusterku, a parę dni później ktoś potrzebował lewą nerkę od atrapy grilla, poza terminowymi wymianami, poza paliwem i ubezpieczeniem - nie muszę nic więcej inwestować.
~Lucas160310984
Sedan 320 i 150KM 110kW
usterki przełączników otwierania szyb awaria pompy paliwa, awarie cewek, nadmiernie palące się żarówki i gniazda w tylnych lampach, czujniki abs było tego trochę
~slawoos
Sedan 320 i 150KM 110kW
Nieprecyzyjny wskaźnik poziomu paliwa, zegary, które po jakimś czasie przestają łączyć, fatalnie rozwiązane przejście wiązki kabli do tylnej klapy...małe rzeczy ale drażnią.
BMW Seria 3 E36 Sedan