Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 320 i 150KM 110kW 1990-1998 (41) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slawoos
Sedan 320 i 150KM 110kW
Tutaj jest nieźle, grzanie bardzo wydajne, nawet po krótkim czasie i dużym mrozie. Jedyne co mi się nie podoba to brak możliwości ustawienia ciepłego nadmuchu powietrza ze środkowego panelu. Niestety konstruktorzy tak to przewidzieli i nic się nie d a zrrobić....oprócz klimatyzacji:)
~domin
Sedan 320 i 150KM 110kW
Do dyspozycji mamy dwu strefowy climatronic, który przyjemnie chłodzi w gorące dni. Środkowy nawiew ma mieszacz powietrza dzięki czemu możemy inną temp ustawić na nogi i na górę. Auto zgodnie z instrukcją niezależnie od temp zewnętrznej nagrzewa się do max przejechanych 5 km
~kodir
Sedan 320 i 150KM 110kW
Ogrzewanie super, szybko robi się ciepło, mam klimę no i muszę powiedzieć że chodzi i chłodzi bez kłopotu, w gorące letnie dni poprostu, bajlando :). Natomiast mam zastrzeżenia do parowania szyb, nie wiem może mam coś źle ustawione lub itp. lub filtr nadaje się do wymiany ?
~juristi@interia.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Wszystko ok, tylko że nie ma ogrzewania na twarz, ustawiając pokrętło nawiewu na kabinę a nie na okno, automatycznie odcięte jest ciepłe powietrze, kabinę można tylko chłodzić lub wietrzyć neutralną temperaturą, szyby zarówno chłodzić jak i ogrzewać. Ogrzewanie- bardzo wydajne.
~Prezes
Sedan 320 i 150KM 110kW
Ogrzewanie jest aż za dobre. Do dyspozycji są 4 poziomy obrotów wentylatora. Nawiewy są duże i dobrze umiejscowione. Grzeje aż parzy! Klimatyzacja dwustrefowa daje rade. Chłodzi w miare szybko i trzyma temperature
~Hubert Compact
Sedan 320 i 150KM 110kW
Dosyc u mnie w zimie cosik słabo moze mam cos rozwalone??!! Musi troszke dłuzej pochodzic silnik i jest OK.Za to ogrzewanie tylnej szyby działa błyskawicznie.To dobrze bo sie martwiłem bo ten model (compact) nie ma tylnej wycieraczki
~Mis_Uszatek
Sedan 320 i 150KM 110kW
Tylko dobrze, gdyż nawet po wymianie filtra kabinowego i gruntownym przeglądzie całej instalacji czeka się na saunę jak dla mnie nieco za długo. Extra plus za odparowane szyby w dosłownie 15 sec.
~whoockash@tlen.pl
Sedan 320 i 150KM 110kW
Mogłoby być lepiej. Stosunkowo słaby nadmuch i ubogi system regulacji nie napawają optymizmem mam wersję bez klimy więc w lato jest ciut piekielnie. Pocieszam się ze niektórzy mają gorzej.
~Lucas160310984
Sedan 320 i 150KM 110kW
Najbardziej brakowało mi klimatyzacji w lecie idzie się ugotować a nie jestem fanem ''zimnego łokcia'' po za tym ogrzewanie ok zero problemów
~elmario29
Sedan 320 i 150KM 110kW
wentylacja jest ok,troszkę gorzej z ogrzewaniem przy większych mrozach,ale mamy tylni napęd i przy emocjach związanych z jazdą po śliskiej nawierzchni na pewno będzie nam gorąco.
BMW Seria 3 E36 Sedan