Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

Silnik : Kultowa R6 klasyka i poezja
Układ elektryczny : Elektryczne szyby
Inne : ABS
Karoseria : Rdza
Motor nie do zdarcia, bezobsługowy, ponadczasowy pięknie chodzi i mruczy. Przyjemność z jazdy nieprzeciętna,nienaganny wygląd. Auto przyklejone do drogi,kiedy mamy życzenie pokazuje ukrytą moc i pazurek. Auto nie dla wszystkich i raczej nie do miasta. Polecam to auto, naprawdę godne uwagi.
Rzędowa 6 pięknie chodzi, nie znam lepszego silnika no chyba,że V12. Uwielbiam go słuchać przy 3-4 tyś rmp
Bardzo dobrze, nie lata luźno jak w Mercedes w 210 2.9 TD i sztywno jak w Skoda Fabia 1.9 Sdi dla mnie jest dobrze.
Doskonale trzyma się jezdni jak przyklejony, Na zakrętach można poginać, a w zimę poszaleć dzięki napędowi na tył
Do przodu bardzo dobrze trochę gorzej do tyłu a najgorzej wygląda to w lusterkach \"duże martwe pole\"
Wszystko na swoim miejscu
Dla mnie cudownie bardzo szybko się nagrzewa i bardzo wolno stygnie, więc nawet po dłuższej przerwie nie trzeba czekać aż się rozgrzeje.
Dla kierowcy i pasażera jest ok. Trochę gorzej z tyłu ale na szczęście zazwyczaj nikt tam nie siedzi.
4+ Jest dobrze ale nie świetnie. Nawet przy dużych prędkościach można rozmawiać, słychać tylko mruczenie r6 przy większych prędkościach.
Mój jest zgazowany więc nie uderza aż tak po kieszeni. Spodziewałem się, że będzie palił więcej.
Śmieszna kasa jak za takie auto.
Przede wszystkim elektryka,czujnik ABS, visco, sporo pierdułek
Jak narazie brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 325 i 192KM 141kW [l/100km]