Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Sedan

nowy212@wp.pl, 14 lat temu
Silnik 325 i 192KM 141kW
Rok produkcji 1991
BMW Seria 3 E36 Sedan 325 i 192KM 141kW 1990-1995 - Oceń swoje auto
Inne : Nic mnie nie zaskoczyło, wszystko było takie jak sie spodziewałem że bedzie. Jeżeli nowy samochód kosztuje, bądź kosztował kiedyś tyle co domek jednorodzinny to musi byc w nim to \"coś\". Napewno w przyszłości kupię już moje 3cie BMW.
Nie mam żadnych krytycznych uwag do tego modelu, jest to moje 2gie BMW. Jeśli kupisz egzemplarz prawidłowo eksploatowany, nie posklejany z 2 różnych kawałków samochodów, a niestety zdarzają się takie na rynku, odwdzięczy się bezawaryjną jazdą, ogromną przyjemnością jazdy. Radzę kupowac raczej samochody z większymi silnikami min 320 mniejsze nie maja sensu. Nie jest to auto dla kogoś kto szuka taniego środka do przemieszczania się, niech lepiej kupi sobie golfa, będzie bardziej zadowolony.
Jak to w BMW, 6 cylindrów, rzędówka inne silniki to tania imitacja tego co najlepsze w BMW. Nie warto kupowac 4 cylindrowych imitacji bo się bardzo rozczarujemy, to jak lizanie lodów przez szybę.
Co tu dużo pisac, po prostu przyjemnośc z jazdy, BMW ma ten element samochodu opanowany perfekcyjnie, to już w sumie legenda.
Wszystko jest pod ręką, nie trzeba się zbytnio zastanawiac, ktoś kto kiedyś posiadał jakiekolwiek BMW na pewno szybciutko się odnajdzie. To mi się właśnie najbardziej podoba, że każdy następny model nie zrywa z już długoletnią tradycją, lecz nawiązuje do poprzednika.
średnie spalanie na poziomie 11 litrów przy 207 KM mocy jest całkiem rozsądnym wynikiem :). Jest to spalanie dla LPG oczywiście sekwencja!!!!! Inny gas w tym aucie to pomyłka i problem.
Jakiośc jak w BMW nic niczego nie udaje. Nowe są bardzo drogie ale wiemy za co płacimy, najlepiej kupic używane ale z dobrej ręki i sprawdzone. Nie koniecznie kierowac się ceną lecz stanem, bo może to by ukryta bomba zegarowa, często bardzo droga.
Odpukac, na szczęście się nie zdarzają.
Jeszcze mi się nie zdarzyło żebym stanął gdzieś na trasie a jeżdżę bardzo dużo, średni przebieg to 300 km w 2 dni. Wiadomo należy pamięta i wymieniac na bieżąco elementy które ulegają normalnemu zużyciu, to wszystko.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 325 i 192KM 141kW [l/100km]

12,5