Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 325 i 192KM 141kW 1990-1995 (27) - Całokształt

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nowy212@wp.pl
Sedan 325 i 192KM 141kW
Nie mam żadnych krytycznych uwag do tego modelu, jest to moje 2gie BMW. Jeśli kupisz egzemplarz prawidłowo eksploatowany, nie posklejany z 2 różnych kawałków samochodów, a niestety zdarzają się takie na rynku, odwdzięczy się bezawaryjną jazdą, ogromną przyjemnością jazdy. Radzę kupowac raczej samochody z większymi silnikami min 320 mniejsze nie maja sensu. Nie jest to auto dla kogoś kto szuka taniego środka do przemieszczania się, niech lepiej...
~badziewiarz
Sedan 325 i 192KM 141kW
super samochód - jedyny problem to zakup egzemlarza w dobrym stanie; sam mam 1,6 to osiągi skromne /jak na te markę/ za to z penością w tych egzemplarzach silniki nie katowane - pominął bym 1,8 jako silniki najbardziej żyłowane przez pseudorajdowców - jak chcesz mieć szybki i dobry wóz poszukaj powytżej 2,0 - jeśli chodzi o sylwetkę to PONAD CZASOWA
~robson
Sedan 325 i 192KM 141kW
kupilem bardzo zadbany egzemplarz, nie katowany wiec przez rok jedynie musialem wymieniac olej i filtry oraz klocki + tarcze z przodu a zrobilem nim 30 tysiecy km. generalnie jesli ktos lubi miec sporo mocy pod noga i piekny dzwiek rzedowej 6 pod maska to z czystym sumieniem polecam. tylko naprawde warto znalezc zadbany, bo inaczej to bedzie skarbonka.
~Night_Wolf
Sedan 325 i 192KM 141kW
Motor nie do zdarcia, bezobsługowy, ponadczasowy pięknie chodzi i mruczy. Przyjemność z jazdy nieprzeciętna,nienaganny wygląd. Auto przyklejone do drogi,kiedy mamy życzenie pokazuje ukrytą moc i pazurek. Auto nie dla wszystkich i raczej nie do miasta. Polecam to auto, naprawdę godne uwagi.
~Jerry
Sedan 325 i 192KM 141kW
Nigdy nie byłem fanet tej marki ale gdy w końcu zakupiłem E36 poprostu zakochałem się w tym samochodzie. Świetny układ jezdy , jednoska 2.5L M50B25 była kapitalna. Mam cięzką nogę natmiast praca silnika przy przegiebu 350 tyś była bez zastrzeżeń. Radość z jazdy !
~arti632@wp.pl
Sedan 325 i 192KM 141kW
nie jest to auto dla kogoś kto potrzebuje pojazd do przemieszczania się z punktu a do b , nastraja do szaleństw na drodzie, tylni napęd potrafi zaskoczyć,a silnik przy niskich obrotach nie zachwyca momentem obr. ale w tej klasie aut w tych rocznikach ciężko o coś lepszego
~Always BMW
Sedan 325 i 192KM 141kW
Uwielbiam to auto. Byłam juz posiadaczką E-30 (320)2,0l, 324 td i E-32 (730i) 3,0l. Jezdziłam tez samochodami innych marek, jednakze pokochałam to małe, szybkie i zwinne BMW. teraz marzy mi sie trójeczka z 3 litrowym silnikiem... kto to wie... moze juz niedługo...
~erykvip@op.pl
Sedan 325 i 192KM 141kW
Super auto i te 200 koni to dopiero jest moc 7.9 do 100 i piękny dzwięk silnika naprawdę warto tylko nie przechodzone i zajeżdzone bmw oczywiście bez gazu odwdzięczy się bezproblemową eksplatacją. Do silnika potrzeba dobrego oleju a wchodzi go 7.5l
~LUKAS23@AUTOGRAF.PL
Sedan 325 i 192KM 141kW
JEST TO SAMOCHÓD Z DUZYM PRZYSPIESZENIEM I MAŁO KTÓRY KIEROWCA MA SZANSE ZE MNĄ SIE STARTOWAĆ,ALE NAJWAZNIEJSZE TO JEST W TYM SAMOCHODZIE SOLIDNOŚĆ WYKONANIA....JEST TO SAMOCHÓD POPROSTU NA DŁUGIE LATE BEZAWARYJNEJ PRACY....POZDRAWIAM
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Sedan 325 i 192KM 141kW
11,0
~aps-auto
Sedan 325 i 192KM 141kW
Dobry w prowadzeniu, wygodny, ruszajac z piskiem opon trzeba pamietac ze nowe opony sa drogie a te stare wlasnie sie koncza:-) Dynamiczne autko dosyc precyzyjny uklad kierowniczy i skrzynia biegow.
BMW Seria 3 E36 Sedan