Lista ocen BMW Seria 3 E36 Sedan 318 tds 90KM 66kW 1995-1998 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Podróżnik
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Zdecydowanie super! Nie słuchajcie ludzi, którzy wyszydzają markę BMW, nie wiedzą co mówią i to nie ważne czy pod maską masz 1,6 czy 3,2 po prostu musisz spróbować. Niestety plagą są bawarki od niewyżytych chłopaczków, które jeździły na co dzień z obrotami zbliżonymi na maksimum (wtedy faktycznie każdy samochód nie jest ekonomiczny i za długo bezawaryjnością się nie będziemy cieszyć).
~thundernow@o2.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Myśle ze autko warte swojej ceny. Moj model jest naprawde dobrze wyposazony a to dobrze swiadczy o marce biorac pod uwage rok produkcji. Pelna elektryka, klimatyzacja, 2xairbag. Stosunek ceny do jakosci jest zatem chyba na dobrym poziomie.
~walker
Sedan 318 tds 90KM 66kW
bume posiadam od lutego i po nogą mam ponad 10 000km i nie miałem zadnej awarii. Samochód godny polecenia dla kogoś kto lubi jeździć i ceni sobie wygodę w podróży. Nie wierzyłem że tak jest ale jak kupiłem to uwierzyłem
~Bartłomiej
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Cena zakupu stosunkowo niska jak za Turbo Diesla. Jakość wykonania bardzo wysoka, pomimo przebiedu tapicerka wewnątrz i karoseria na zewnątrz jest w bardzo dobrej kondycji. Troszke droga eksploatacja...
~hartge@o2.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Polecam to autko, ale pod warunkiem że nie jest "zajeżdżone´ a o takie raczej u nas trudno. Lepiej przepłacić troche i mieć porządny sprzęt niż kupić "okazję" która się okaże skarbonką bez dna.
~hooligun@interia.pl
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Jakosc - kiepsko, ale poniewaz cena tego modelu w ostatnich latach drastycznie spadla nie jest najgorzej. Jednak gdyby to byl silnik benzynowy byloby o ocene nizej.
~właściciel
Sedan 318 tds 90KM 66kW
Jak zadbany egzemplarz to warto nawet troche przepłacić.
~r99@lycos.co.uk
zaplacilem 18 tys.zl. wiec uwazam ze super
~Kuba
Sedan 318 tds 90KM 66kW
siwetny stosunek ceny do jakosci
~sebos
Sedan 318 tds 90KM 66kW
super auto za małe pieniądze
BMW Seria 3 E36 Sedan