Lista ocen BMW Seria 3 E36 Touring (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzesu0
Touring 318 tds 90KM 66kW
Wnętrze sprawia wrażenie zabudowanego. Szeroki tunel środkowy mieszczący wał napędowy i skrzynię biegów tworzy trochę problemów z ułożeniem nóg pasażera na przednim fotelu (jest trochę bardziej wąsko w porównaniu z np.b5) U kierowcy pedały gazy, sprzęgła i hamulca są ułożone strasznie blisko siebie i do tego trzeba się przyzwyczaic. Z tyłu trochę mało miejsca na nogi zwłaszcza dla wysokich osób które mogą też miec problem z miejscem na głowę....
~piotrek1979@poczta.onet.pl
Touring 328 i 193KM 142kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco, ma się wrażenie nawet nieco ciasnoty (efekt półokrągłej deski rozdzielczej i wysokiego tunelu środkowego). Mam 178cm i dość szczupłą budowę ciała, nie wiem jak będą się czuły osoby o większej tuszy. W każdym razie do rekordzistów pod względem przestronności to auto nie należy. Z tyłu mało miejsca na stopy (nisko usytuowane fotele), na kolana też nie za wiele, ale dość szeroko więc 3 osoby na tylnej kanapie...
~Damcyk
Touring 323 i 170KM 125kW
nie ma problemu, z tylu pasazerowie byli zadowoleni. moze oczekiwalem troche wiecej miejsca, bo wszystkie moje poprzednie auta byly wieksze. ale z drugiej strony, to nieduze auto. jest po prostu skrojony na miare. mam 180cm wzrostu i czuje sie jak w kokpice, skupiam sie na jezdzie, reszta przestaje istniec. bagaznik 380l -raczej skromny, podobno mniejszy niz w sedanie. dla dwojki doroslych spokojnie wystarczy.
~slaw
Touring 318 tds 90KM 66kW
jak wyżej wysoki tunel miedzy siedzeniami przednimi (skrzynia), z tyłu troche mało miejsca na nogi, mały bagażnik (pod nim most),przed tem miałem mazdę 626 ´91 rok i z miejscem nie ma porównania ale ergonomia mazdy to tragedia (bardzo byłem z niej zadowolony - przejechałem 250 000 na gazie bez wiekszych napraw a kupiłem ja jak miała przejechane 220 000 km dobry samochód tylko części troszkę drogie)
~gubic@op.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
Troszkę ciasno,nóg w rozkroku nie da rady trzymać,tunel ogranicza miejsce na wysokości kolan z boku w znacznym stopniu,prawe kolano ciągle obija się o tunel i jest w nietypowej pozycji i po kilku godzinach jazdy boli po prostu.Z tyłu ok.W czwórkę zjechaliśmy całą Europę bez biadolenia.Bagażnik troszkę maławy.
~AdamDMI
Touring 325 tds 143KM 105kW
na przednich fotelach jest dosyć dużo miejsca nawet dla rosłych wysokich ''wysportowanych'' osób. fotele dobre w trase i do szybkiej jazdy. z tyłu kanapa na tyle wygodna, że spokojnie pasażerowie mogą zapaść w sen i obudzą się wyspani :)
~tomek.chrzaszcz@wp.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca pod dostatkiem, z tyŁu już nie jest tak wesoŁo no może dla dieci jest miejsca wystarczająco, bagażnik też dosyć maŁy ale nadrabia tym że kombi i jak się wyciągnie siatkę zabezpieczającą to można Ładować po dach
~G.e
Touring 323 i 170KM 125kW
Fotele z przodu reguluje się w 3 płaszczyznach w dużym zakresie, z tyłu miejsca jest całkiem sporo jak na klasę auta. Bagażnik całkiem pojemny. W dalekie trasy można bez problemu jechać w 4 osoby o ile nie wszyscy mają 2 m wzrostu.
~pilakacper
Touring 318 tds 90KM 66kW
Podoba mi się stylistyka, wszystkie urządzenia w kokpicie typu radio panel nawiewu itp. skierowane są na kierowcę. Miejsca jest w brud z przodu niestety z tyłu dużo gorze to wygląda. Ale ja jeżdżę jako kierowca więc daje 5.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Touring
11,5
10,5
10,2
~Pawel vel Czub
Touring 320 i 150KM 110kW
Z przodu idealnie, ale zawsze chcialem miec fotele w stylu recaro, takie jak w M-Pakietowych wersja z regulacja podudzia ! Z tylu przy przesunietych i opuszczonych fotelach jest nieco gorzej, ale wystarczy podniesc fotel i bedzie OK.
BMW Seria 3 E36 Touring