Lista ocen BMW Seria 3 E36 Touring 318 tds 90KM 66kW 1994-1999 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzesu0
Touring 318 tds 90KM 66kW
Wnętrze sprawia wrażenie zabudowanego. Szeroki tunel środkowy mieszczący wał napędowy i skrzynię biegów tworzy trochę problemów z ułożeniem nóg pasażera na przednim fotelu (jest trochę bardziej wąsko w porównaniu z np.b5) U kierowcy pedały gazy, sprzęgła i hamulca są ułożone strasznie blisko siebie i do tego trzeba się przyzwyczaic. Z tyłu trochę mało miejsca na nogi zwłaszcza dla wysokich osób które mogą też miec problem z miejscem na głowę....
~slaw
Touring 318 tds 90KM 66kW
jak wyżej wysoki tunel miedzy siedzeniami przednimi (skrzynia), z tyłu troche mało miejsca na nogi, mały bagażnik (pod nim most),przed tem miałem mazdę 626 ´91 rok i z miejscem nie ma porównania ale ergonomia mazdy to tragedia (bardzo byłem z niej zadowolony - przejechałem 250 000 na gazie bez wiekszych napraw a kupiłem ja jak miała przejechane 220 000 km dobry samochód tylko części troszkę drogie)
~gubic@op.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
Troszkę ciasno,nóg w rozkroku nie da rady trzymać,tunel ogranicza miejsce na wysokości kolan z boku w znacznym stopniu,prawe kolano ciągle obija się o tunel i jest w nietypowej pozycji i po kilku godzinach jazdy boli po prostu.Z tyłu ok.W czwórkę zjechaliśmy całą Europę bez biadolenia.Bagażnik troszkę maławy.
~tomek.chrzaszcz@wp.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca pod dostatkiem, z tyŁu już nie jest tak wesoŁo no może dla dieci jest miejsca wystarczająco, bagażnik też dosyć maŁy ale nadrabia tym że kombi i jak się wyciągnie siatkę zabezpieczającą to można Ładować po dach
~pilakacper
Touring 318 tds 90KM 66kW
Podoba mi się stylistyka, wszystkie urządzenia w kokpicie typu radio panel nawiewu itp. skierowane są na kierowcę. Miejsca jest w brud z przodu niestety z tyłu dużo gorze to wygląda. Ale ja jeżdżę jako kierowca więc daje 5.
~bezy74@o2.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
Słabo, kierowca i pasażer mają miejsca w sam raz ,ale z tyłu lipa.Bagażnik jak na kombi też mały tyle że można wozić wyższe rzeczy.Niestety to 3-ka.Kombi ma taką samą długość jak coupe czy sedan.To mówi samo za siebie.Ciasno!
~pułkownik
Touring 318 tds 90KM 66kW
Całkiem nieźle choć na kombi mógłby być większy ale tragizmu nie ma:P pasażerowie z tyłu nie narzekają
~kyni3k
Touring 318 tds 90KM 66kW
Seria 3 touring to najmniejsze auto w klasie, ale miejsca na nogi nie brakuje.
~tyber.pz@wp.pl
moze być . Modułowe sterowanie fotelem ...bajka
~Maciek
Touring 318 tds 90KM 66kW
z przodu ok,tył gorzej. Bagażnik jak na kombi malutki.
BMW Seria 3 E36 Touring