Lista ocen BMW Seria 3 E36 Touring 318 tds 90KM 66kW 1994-1999 (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzesu0
Touring 318 tds 90KM 66kW
U mnie trochę szwankuje. Mam zwykły nawiew powietrza. Stwierdziłem że klimatyzacja będzie pochłaniac sporo pieniędzy. Filtr pyłkowy łatwy w wymianie, u mnie wymiana od strony komory silnika. Filtr składa się z dwuch części i jest trochę drogi ale za to szyby nie parują w deszczowe dni. Nawiew na szyby i na nogi jest ok ale ten trzeci na kabinę nie działa dobrze mianowicie nie puszcza ciepłego powietrza i pewnie trzeba będzie się tym zając.
~bezy74@o2.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
Jeżdżę nim kilka miesięcy, ale nie wymieniłem filtra pyłkowego,więc prawdopodobnie to jest przyczyna słabego działania wentylacji.Chłodne powietrze jeszcze nie najgorzej ale ciepłe bardzo słabo.Długo trzeba czekać, a potem zaraz zmieniać bo jak już zacznie grzać to ugotować się można,ale to prawdopodobnie wina filtra.I jeszcze jedno: wiatrak bardzo głośno chodzi,tak mniej więcej od połowy natężenia nie da się już wytrzymać (chyba uszkodzone...
~pilakacper
Touring 318 tds 90KM 66kW
Jeżeli chodzi o nawiew zawiodłem się. Ciepłe powietrze leci tylko przez nawiewy na szybę i na nogi. Regulacja i siła nawiewu podnosi w moich oczach te mankament. Czas nagrzewania jest zadowalający. Nie miałem okazji testować auta latem. Nie posiadam klimatyzacji.
~gubic@op.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
Brak klimy. 4 osoby w deszczu na parowanie tylnych bocznych szyb po prostu nie ma rady.Ogrzewanie ok-nadmuchy pod fotelami,więc i z tyłu szybko ciepło.Ogrzewanie tylnej szyby b.szybko działa.Chłodzenie-hmm dobrze jest szyber :)
~tomek.chrzaszcz@wp.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
wentylacja tak sbie bez klimy parują szyby ale z ogrzewaniem gorzej, coś kiepsko grzeje i żeby pojawiŁa się odrobinę woższa temperatura trzeba dugo czekać (może mam uszkodzoną nagrzewnicę)
~kyni3k
Touring 318 tds 90KM 66kW
Brak klimy robi swoje, ale silnik nagrzewa sie bardzo szybko i juz po chwili a autku panuje przyjemne ciepelko. Przy wentylacji tez jest dobrze. Szyberdach daje naprawde duzo.
~mg1979
Touring 318 tds 90KM 66kW
2-strefowy klimatronik zalatwia sprawe... tylko czesto trzeba wymieniac filtr pylkowy bo szybko sie zapycha i nawiew traci moc...
~slaw
Touring 318 tds 90KM 66kW
ja mam bez klimy i jest nieźle, latem chłodzi nawet dość dobrze, zimą grzeje bardzo dobrze, podejrzewam że z klimą to totalny luksus
~pułkownik
Touring 318 tds 90KM 66kW
Brak klimy niestety największy minus:/ ogrzewanko super chwila moment i jest ciepło jak w saunie:P
~tyber.pz@wp.pl
Touring 318 tds 90KM 66kW
średnio dobrze. Zbyt wolno sie nagrzewa poniżej zera
BMW Seria 3 E36 Touring