Lista ocen BMW Seria 3 E46 Compact (55) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukas7
Compact 318 td 115KM 85kW
z przodu jest bardzo duzo miejsca dla kierowcy i pasażera, z tyłu jest tez w miarę wygodnie jednak najwiekszym problemem jest wsiadanie i wysiadanie z tylnej kanapy ale takie są uroki modelu 3drzwiowego, jednak fotele nawet w standardowej wersji są wygodne i maja dobre trzymanie boczne. Zdecydowanie polecam ten model młodym ludziom lub małżeństwom bez dzieci.
~Patryk
Compact 316 ti 116KM 85kW
Z przodu kosmos, siedzi się po pańsku, mam 178cm i jest mi bardzo dobrze. Z tyłu pasażerowie powyżej 185 będą haczyć o podsufitke, jednak mimo nie dużej budy z zewnątrz, to wewnątrz auto zaskakuje, bagażnik jest jak na tą budę w miarę duży. Za każdym razem jak jakiś znajomy wsiada, to jest zaskoczony jak to auto jest duże wewnątrz.
~Szalej
Compact 316 ti 116KM 85kW
Przestrzeń kierowcy i pasażera jest zorganizowana wręcz genialnie. Jeśli chodzi o tył to generalnie służy mi bardziej jako miejsce na plecak. Osobiście auto traktuję jak 2- osobowe i myślę że tak powinno być użytkowane, a miejsca z tyłu tylko jako dodatek
~Szymon99
Compact 320 td 150KM 110kW
z Przodu bardzo dużo miejsca na nogi, przestronne auto w 1 rzędzie siedzeń. Z tyłu jak to w aucie tej klasy, może trochę utrudniony dostęp do tylnej kanapy ale nie ma tragedii, trochę twarda kanapa ale wygodna... Auto raczej dla singli lub 2 osób.
~Kowalski Sebastian
Compact 316 ti 116KM 85kW
Jak na tak krótkie auto to z przodu idealnie więcej nie trzeba a z tyłu też jest fajnie raz miałem okazję jechać traskę 230 kilometrów i narzekać nie mogłem jedyny minus to dach był blisko głowy a mój wzrost to 185 cm
~axis<-----
Compact 316 ti 116KM 85kW
jako iz jest to compact nie odczulem jakos braku miejsca a mam niecale 190cm przestrzen jest w sam raz bagaznik niczego sobie dobrym rozwiazaniem jest kolo zapasowe umieszczone pod podwoziem co daje wiekszy bagaznik
~Richard Smith
Compact 316 ti 116KM 85kW
Z przodu jest bardzo wygodnie i miejsca nie brakuje nawet osobom wysokim. gorzej jest z tylu. Nie tyle o wzrost ale o miejsce na nogi chodzi. Dwie \"mniejsze osoby\" moga podrozowac. Albo dwojka dzieci bardzo wygodnie.
~jakub_hłek
Compact 316 ti 116KM 85kW
Z przodu ogrom miejsca jak w zwykłym e46, z tyłu 2 osoby to max ale warto dodać,że te osoby powinny być bez stóp, ponieważ jak kolana się za fotelem zmieszczą tak stopy pod fotel nie wejdą.
~Td
Compact 316 ti 116KM 85kW
W przypadku nie których osób problem ze znalezieniem optymalnej pozycji za kierownica co w aucie tej klasy jest dla mnie nie do pomyślenia. Pazerowie z przodu jak i z tylu miejsca maja sporo.
~Emil
Compact 320 td 150KM 110kW
Compact, a we wnetrzu naprawde sporo miejsca, przynajmniej dla kierowcy i pasazera z przodu. z tyłu nie jezdze wiec nie wiem, ale czasem zdarza sie 3 osoby tam zapakowac i nie slyszalem marudzenia.
BMW Seria 3 E46 Compact