Lista ocen BMW Seria 3 E46 Compact (46) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Patryk
Compact 316 ti 116KM 85kW
Jak się wjedzie np. na bruk, to się wewnątrz coś odezwie, ale nie ma tragedii. Generalnie spasowanie jest ok, a wykończenie wspaniałe. Jadąc 210km/h w Niemczech, w samochodzie było bardzo cicho, tylko wiatr, ale to normalne. Generalnie samochód jest dobrze wyciszony i pozwala przy 140 rozmawiać z pasażerem.
~lukas7
Compact 318 td 115KM 85kW
Rewelacja!! bardzo mile zaskoczony jestem wyciszeniem, w corolli było zdecydowanie gorzej, w becie inzynierowie zadbali o komfort podrózowania tj. izolacje dzwięków ze swiata zewnętznego, w tle słychać tylko miły dla ucha pomruk turbodiesla przy wyższych prędkościach.
~Mkoijn
Compact 320 td 150KM 110kW
Ogólnie źle nie jest tak do 120 względna cisza powyżej już radził bym muzykę podkręcić głośniej. Szumi jakbyś nad Bałtykiem siedział. Raczej w środku cicho no słychać że jest tam silniki i są koła co się kręcą. Ale da się w komforcie jechać.
~Emil
Compact 320 td 150KM 110kW
Pod tym wzgledem przezylem zaskok, pozytywny. Jak silnik juz jest cieply, to chwilami mozna zapomniec ze to klekot. Na trasie jedzie sie bardzo przyjemnie, jest cicho, mozna prowadzic spokojne rozmowy przy duzych predkosciach.
~jakub_hłek
Compact 316 ti 116KM 85kW
Tu jestem bardzo zaskoczony. Wcześniej jezdziłem Hondą Accord VI i myślałem, że ona jest dobrze wyciszona, po wejściu do Compacta zmieniłem zdanie, auto jest wyciszone super nie słychać prawie nic ;)
~Alvaroxxx
Compact 316 ti 116KM 85kW
ciepłego silnika na wolnych obrotach praktycznie nie słychać jednak przy prędkości 110-120km/h mozna usłyszeć prace silnika (ale nie jest to samochód wysokiej klasy więc nie ma co narzekać )
~artur_757@hotmail.com
Compact 320 td 150KM 110kW
cichutko, nawet przy 240 km/h nie slychac bardzo szumow, brak odglosow zawieszenia, mozna rozmawiac szeptem - rewelacja godna do nasladowania przez innych producentow (tutaj Audi A4 dostaje po nosie)
~Richard Smith
Compact 316 ti 116KM 85kW
Slychac tylko tyle ile trzeba. Tak jak wspomnialem slychac przyjemny pomruk silnika ale nawet przy bardzo duzej predkosci nie jest on dokuczliwy i w kabinie jest cicho.
~rozczarowany właściclel BMW
Compact 318 ti 143KM 105kW
Generalnie jest do zniesienia, denerwujący może być dość głośny silnik zaraz po odpaleniu, ale po chwili jest już znacznie lepiej. Pozatym powyżej 130 km/h też robi się głośnawo.
~dziewczyna NIE gangstera
Compact 320 td 150KM 110kW
jestem zachwycona cisza :) Poza tym ma tak ustawione radio ze czym szybciej jade tym jest glosniejsza muzyczka...Fantastycznie :) I na sluch ciezko powiedziec ze to disiel
BMW Seria 3 E46 Compact