Lista ocen BMW Seria 3 E46 Compact 316 ti 116KM 85kW 2001-2006 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartosz
Compact 316 ti 116KM 85kW
Za ułamek ceny, można mieć naprawdę fajne auto lecz nie z tym silnikiem(1.8), polecam dołożyć trochę monet i wziąć 2,2 170km+lpg , 2,5 190km+lpg ewentualnie zadbany diesel 2,0 150km. Trzeba oczywiście liczyć się z tym, że jest to już bardzo stare auto które nie miało łatwego życia i prawdopodobnie dużo rzeczy jest na już do wymiany a części nie są takie jak np. w golfie. W ogłoszeniach polecam zaznaczyć "od najwyższej ceny" aby nie mieć...
~Richard Smith
Compact 316 ti 116KM 85kW
Za te pieniadze mozesz miec napewno wieksze BMW nie mowiac o innej marce. Ale inna marka to inna a bmw to bmw :) Przez 2 lata eksploatacji nie zepsulo sie kompletnie nic. Wymiana zarowki, regulacja recznego to jedyne usterki. Robilem tylko na czas inspekcje wyswietlane przez komputer w aucie.
~Czereśniak K
Compact 316 ti 116KM 85kW
Compakt i kombi w e46 najłatwiet kupić dobrego choć i tu nie jest tak łatwo, compactem najczęściej interesują się kobiety a to nie wróży nic dobrego. ale stosunek jakość rocznik cena jest jest bardzo korzystny i prawie nie posiada konkurencji .
~Td
Compact 316 ti 116KM 85kW
Auto, które jako nowe jest dwa raz droższe od klasy aut klasy średniej, wymagam by było dwa razy lepsze, a tak nie jest. Acz kol wiek czuć ze, jest to solidny samochód, wykonany w większości z bdb. materiałów.
~Patryk
Compact 316 ti 116KM 85kW
Patrząc, że te bmki są tańsze niż np zadbane sedany/coupe, to się opłaca je kupować. Jest troszke mniej zajechanych egzemplarzy, ponieważ ludzie nie kupują ich z powodu wyglądu.
~Martin
Compact 316 ti 116KM 85kW
Kupilem w b.dobrej cenie auto ktore kiedys bylo sprzeawane jako premium. Dzisiaj widac jakosc materialow i konstrukcje ktora jest b.dobrze zaprojektowana.
~Kowalski Sebastian
Compact 316 ti 116KM 85kW
Biorąc pod uwagę wiek cenę prowadzenie auta i hamulce to dużej konkurencji compact niema
~Karol
Compact 316 ti 116KM 85kW
Dobry samochód za nieduże pieniądze ale kosztowny serwis a zwłaszcza naprawy u dealera
~Damian69
Compact 316 ti 116KM 85kW
bardzo słaba jakość do ceny, jednak to wszystko wina właścicieli!
~jakub_hłek
Compact 316 ti 116KM 85kW
Jestem zadowolony, spodziewałem się czegoś gorszego ale miło się zaskoczyłem.
BMW Seria 3 E46 Compact