Lista ocen BMW Seria 3 E46 Compact 320 td 150KM 110kW 2001-2006 (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam.
Compact 320 td 150KM 110kW
Bardzo dobre prowadzenie, super balans auta, dobre przyśpieszenie. Zawieszenie seria a jeździ naprawdę ok. Duże felgi są nieporozumieniem w tym aucie - 17" max i ewentualnie M-pack. 18" nie jest na nasze drogi - auto skacze, dużo pali i traci sporo osiągów - jest zbyt słabe na taką felgę.. Wielkim plusem jest RWD - brak porównania z A3 czy jakimś golfem...
~Mkoijn
Compact 320 td 150KM 110kW
Prowadzi się jak po sznureczku, słynne rozłożenie masy kompota nie jest bujdą. Bokiem polatasz ale jak trzeba to zakręt bez najmniejszego uślizgu przejdziesz. Nie boi się prędkości, w zakrętach nie buja, nie rzuca, ani pod ani nad sterowny nie jest poprostu bajka.
~Emil
Compact 320 td 150KM 110kW
No tu chyba wiele pisac nie trzeba, w koncu to bmw, jest twardo, ale komfortowo, bez wiekszych przechylow w zakretach, prowadzi sie naprawde pewnie, precyzyjnie, nawet przy b. duzych predkosciach.
~Szymon99
Compact 320 td 150KM 110kW
Bardzo precyzyjny układ jezdny, świetnie się prowadzi, trzeba mieć trochę pokory w sobie do tylnego napędu... Bardzo dobrze się prowadzi przy dużych prędkościach i jest nadal komfortowy.
~jag
Compact 320 td 150KM 110kW
Prowadzenie na wielki plus! Z VINu wynika, że mam sportowy pakiet zawieszenia, które rzeczywiście jest fajne. Nie za twarde, ale w zakrętach trzyma się bardzo dobrze!
~bumer
Compact 320 td 150KM 110kW
jedzie jak po szynach na polskich drogach \"wysiada\" zawieszenie przednie sworznie wahaczy wiec trzeba wymienic caly wahacz i tuleje wahaczy ale to wina drog nie auta
~bumer2
Compact 320 td 150KM 110kW
przednie zawieszenie ciagle do roboty tuleje wahaczy wahacze sworznie drazki stabilizatora twarde na nasze dziurawe drogi zero komfortu
~artur_757@hotmail.com
Compact 320 td 150KM 110kW
To zdecydowanie najlepsze z calego samochodu, idealnie zestrojone jak chcesz zaaplikowac sobie troszke adrenalinki ... ciche i w pelni przewidywalne
~olszow
Compact 320 td 150KM 110kW
wspaniały, bardzo precyzyjny układ kierowniczy, czuć każdy rodzaj nawieszchni. Największa zaleta to napęd na tył.
~Arek
Compact 320 td 150KM 110kW
As w rekawie co prawda dzis mam koni STR zawieszenie ale 8 lat jezdzilem na orginalnym i tez bylo ok
BMW Seria 3 E46 Compact