Lista ocen BMW Seria 3 E46 Coupe (93)

~Szlamiks
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Auto ładne potrafi się dziś jeszcze podobać , prowadzenie auta i precyzja kierowania jest na bardzo wysokim poziomie. Bmw coupe jest bardzo dobrze wyważone jest bardzo przewidywane . Jak szukałem bmw chciałem zwątpić i kupić inna markę obejrzałem 7 sztuk wniosek skomentuje tu trzeba być idiota i się łudzić ze się kupi bezwypadkowa igłę w e46 to jest marzenie i tyle w realu nieosiągalne chyba ze ktoś zapłaci sporo więcej jak rynkowa cena.Te...
~Wooboost
Coupe 330 Ci 231KM 170kW
Zdecydowanie auto zasługuje na 5. Kupiłem je za £1100 zupełnie przypadkowo. Nie miałem żadnej historii serwisowej auta, ale za takie pieniądze postanowiłem zaryzykować, zwłaszcza, że to było moje pierwsze auto. Urzekła mnie czerwień i manualna skrzynia. Możecie sobie tylko wyobrazić 23 latka w 230 konnym samochodzie z napędem na tył. Poprzedni właściciel musiał palić kapcie bo opony były łyse. Czujnik ABS był uszkodzony więc kontroli trakcji...
~produkuje się na darmo
Coupe 330 Ci 231KM 170kW
Kierowcy tej marki mają tendencję do jej gloryfikowania. Nie jest tak idealnie jak mówią to różne opinie, ale też nie ma specjalnie na co narzekać. Silnik ma swoje bolączki, jak zużycie oleju i problemy z trzymaniem fabrycznej mocy, ale jest trwały i wystarczająco efektywny by dać uśmiech z jazdy, pozwolić bezpiecznie wyprzedzać. Spalanie jak na pojemność jest przyzwoite - minimalne jakie udaje mi się regularnie osiągać w spokojnej trasie po...
~m_dysarz
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Oceniam samochód wysoko. Daje dużo radości z jazdy zapewniając sporą ilość miejsca, doskonały komfort podróżowania oraz przyzwoite spalanie przy dużej mocy i momencie obrotowym. Pomimo wieku wszystkie elementy w zadowalającym stanie.
~Wojtass
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Wybrałbym ocenę pomiędzy dobrze a doskonale. Nadwozie coupe mi nie odpowiada gdyż drzwi są dłuższe od tych w sedanie i ciężko jest wysiadać na parkingu stając obok innych aut.
~Kuba
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
Silnik idealnie się kręci, skrzynia SMG działa jak marzenie, zawieszenie nic nie stuka, w środku cichutko, nic nie skrzypi itp, pomimo swoich latek cała elektryka działa, prezentuje się znakomicie, mnóstwo frajdy z jazdy
~Szymon
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Po wielu latach jazdy przednionapędówkami nadszedł czas na samochód z jedynym słusznym napędem. Wybór padł na e46. Samochód dobrze skrojony, świetne właściwości jezdne, legendarna 6 cylindrówka i pomimo wieku przyjemna dla oka i zwarta linia nadwozia.
~Rafał
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Pomimo nadwozia coupe, samochód praktycznie wszechstronny! Wygodny, zwinny, w dalszym ciągu pięknie wyglądający i budzący nawet duży respekt ;) W końcu pod koniec produkcji uznany za najpiękniejszy samochód roku, a dla fanów bmw do dziś uznawany za najpiękniejsze BMW w historii.
~Majuś
Coupe 320 Ci 150KM 110kW
Ogólnie dobrze , zero poważnych usterek , same pierdoły jak pisałem dalej,Auto na LPG bardzo ekonomiczne i bez problemów.Połączenie auta sportowego , a zarazem duży bagażnik i sporo miejsca.
~Fifennn
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Auto prezentuje się cudnie, cudnie się je prowadzi, sprawuje się super jak na 13-sto latka.
BMW Seria 3 E46 Coupe