Lista ocen BMW Seria 3 E46 Coupe (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
Wymiana żarówek, oleju i jeździć. No chyba że ktoś po dziurach zapier***a albo piłuje go w celu palenia gumy albo innych prymitywnych rytuałów godowych, ale to samochodowi współczuje a nie właścicielowi. Jeśli chodzi o karoserię proponuję przypatrzeć się drzwiom. W modelach coupe z czasem może zrobić się rozszczelnienie w szybie i pojawić korozja w drzwiach. Ogólnie jest bardzo dobrze zabezpieczony antykorozyjnie.
~produkuje się na darmo
Coupe 330 Ci 231KM 170kW
Nie działająca regulacja lusterka, nie zamykający się szyberdach, nagminne bicie tarcz/kół przy hamowaniu, luzowanie się klapki zaworu w kolektorze dolotowym (tzw disa), problemy z panelem klimatyzacji, problemy z procesorem dźwięku - to wszystko i wiele innych może się zdarzyć, jak w każdym wiekowym już aucie, ale nie jest to duże natężenie usterek w jednostce czasu.
~damianpop
Coupe 320 Ci 170KM 125kW
Typowe dla danego modelu i raczej wynikające z ksploatacji, naturalnego zużycia (klocki hamulcowe, sworznie, tuleje, świece, jeden czujnik położenia wałka rozrządu, chłodnica, rezystor dmuchawy). w sumie niewiele usterek (auto ma 15 lat i ponad 200 tyś). W pewnym wieku i po jakimś przebiegu niektóre elementy po prostu się zużywają i trzeba je wymienić.
~Damian1989
Coupe 320 Ci 150KM 110kW
Kupilem zaniedbany egzemplarz. Sporo rzeczy bylo do zrobienia, ale co chwila wyskakiwalo cos nowego. Chcialem ja zrobic pod siebie, ale wkoncu nie wytrzymalem i sprzedalem. Za te same pieniadze kupilem AR 156 po swapie na 3,0 z lpg i AR okazala sie mniej awaryja od bmw....
~Diego
Coupe 325 Ci 192KM 141kW
Narazie tylko częsci eksplatacyjne ( moze dlatego że samochód było od nowości serwisowany w ASO), lepiej kupić drogi egzemplarz a zadbany niż potem dokładać do złoma Ale to każdy ,,centus\'\' nauczy się z czasem.... Jedynie lusterko elektryczne uleglo uszkodzeniu i nie działa.
~Szymon
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Zawsze znajdziemy coś do zrobienia. Jak każdy model ma swoje dyżurne bolączki. Jestem raczej pedantyczny i podchodzę sumiennie do napraw a czasami przesadzam i wymieniam dodatkowo inne drobne elementy. Żywot perfekcjonisty jest trudny.
~m_dysarz
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Zdarzyło mi się kilka drobnych usterek, które nie są zbyt istotne, ale drażnią użytkownika, np. błędne wskazywanie przepalonych żarówek, uszkodzona taśma w kierownicy powodująca błąd poduszki kierowcy, ułamana zapadka zamka drzwi.
~Paweł
Coupe 320 Ci 170KM 125kW
Jeszcze nie miałem. Przed zakupem sprawdziłem auto na stacji diagnostycznej, wymieniłem płyny, filtry i zużyte elementy zawieszenia z przodu i z tyłu. Po przejechaniu około 5000 km wszystko działa bez najmniejszych problemów.
~Jury
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Dużo drobnych usterek, od typowych bolączek - pękającego zbiorniczka wyrównawczego po inne takie jak styki w świetle do przeczyszczenia, uszczelka pod pokrywą zaworów do wymiany, odma silnika i inne.
~doober@o2.pl
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
w moim aucie jedyną irytującą sprawą jest zamek centralny - drzwi pasażera nie zawsze otwierają się po naciśnięciu guzika na kluczyku. Poza tym każdy jeden przycisk działa i spełnia swoją funkcję.
BMW Seria 3 E46 Coupe