Lista ocen BMW Seria 3 E46 Coupe (43) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m_dysarz
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Trudno się do czegoś przyczepić. Automatyczna klimatyzacja sprawuje się doskonale, jeszcze jej nie uzupełniałem, ale nie było problemów ze schłodzeniem kabiny w gorące letnie dni. Natomiast zimą już po przejechaniu kilometra zaczyna dmuchać ciepłe powietrze. Dodatkowo niezależne, manualne ustawienie centralnego nawiewu (ciepło/zimno niezależnie od ustawień na panelu) ułatwia uzyskanie komfortowej temperatury dla wszystkich.
~Jury
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Tu ocena przeciętna ponieważ szwankował klimatronik, mimo ustawienia na 22 stopnie C i tak w końcu robiło się zimno i trzeba było znów ustawiać 32 na chwile. - wiem, wiem trzeba było sobie naprawić :) Co do klimatyzacji naprawdę robi się zimno :)
~Kuba
Coupe 330 Ci 231KM 170kW
Ogrzewanie działają świetnie, od zimnego silnika wystarczy tylko parę chwil by w środku zrobiło się ciepło i milo, to samo w przypadku klimatyzacji, chłodzi bardzo efektywnie, małą wadą jest przewietrzanie auta, nie wystarczająca siła nawiewu.
~blademccoy
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Auto szybko się nagrzewa, nie mogę narzekać ani na wentylację ani na ogrzewanie. Jedynie czasem, gdy pada przez kilka dni, a temperatura na dworze jest niska, nawet klimatyzacja nie chce pomóc przy odparowywaniu szyb ;) poza tym jest ok ;)
~Paweł
Coupe 320 Ci 170KM 125kW
Szybko się nagrzewa, bardzo szybko odparowuje szyby. Przy niskich temperaturach automatycznie włącza się ogrzewanie szyby tylnej. Grzanie foteli z przodu bardzo wydajne, regulacja trzystopniowa. Cały system działa znakomicie.
~Fifennn
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Ogrzewanie/klimatyzacje bez zastrzeżeń. Zabójcza jest opcja nagrzewu przedniej szyby w celu odparowania, odmroźenia - działa rewelacyjnie. Pod siedzeniami z przodu biegnie wentylacja dla pasażerów siedzących na tylnej kanapie.
~Szlamiks
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
niby jest ok ale ktoś tu się nie popisał nawiew ogrzewanie i wentylacja to bardzo irytujący temat w tym aucie konstrukcyjnie przekombinowali, DZIAŁAĆ DZIAŁA wieje chłodzi ale mi to średnio pasuje
~kameoo2
Coupe 320 Ci 150KM 110kW
Wszystko pięknie dmucha, pamiętajcie o filtrze kabinowym :) Plusem zdecydowanie jak to w BMW możliwość przełączenia środkowego nawiewu na zimne powietrze gdy np. szyba czołowa dostaje ciepłe :)
~Majuś
Coupe 320 Ci 150KM 110kW
Samochodzik grzeje bardzo dobrze.Szybko łapie temperaturę i w moment nagrzewa wnętrze.Z klimatyzacją jest również dobrze.Jeździłem wieloma samochodami w tym dużo nowszymi ale w BMW klimatyzacja działa Super.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46 Coupe
9,3
11,5
12,6
~doober@o2.pl
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Silnik nagrzewa się momentalnie, minutka i ciepełko. Szyby bardzo szybko odparowują, latem chłodzi również bardzo prędko. Tylne uchylne szyby skutecznie przewietrzają wnętrze auta podczas jazdy.
BMW Seria 3 E46 Coupe