Lista ocen BMW Seria 3 E46 Coupe (47) - Widoczność

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~doober@o2.pl
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Do przodu super, na boki też, z tyłu trochę gorzej, ale to wina braku wyczucia - wcześniej zawsze jeździłem hatchbakami a tam szyba kończy się razem z końcem auta. Przy parkowaniu trochę brak czujników w tylnym zderzaku, ale praktyta czyni mistrza:) Widoczność nocą - nie miałem auta z lepszymi reflektorami a muszę dodać, że nie mam ksenonów. Widoczność na ulicy - mam pięknie zadbany (oryginalny) lakier hellrot, kółka 17\', krótko mówiąc -...
~Wojtass
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Może i fotele są w miarę wygodne ale mi nie odpowiadają, po dłuższej jeździe bolą uda. Gdy już ustawię sobie dobrze siedzenie to zaraz nad głową mam podsufitkę. Jadąc w 4 osoby jest wygodnie w 5 nie polecam ale się da :) widoczność jest dobra, nie narzekam,nic nie przeszkadza. Auto jest raczej twardo sprężyste. Nie tapczan.
~Wooboost
Coupe 330 Ci 231KM 170kW
Z początku musiałem się przyzwyczaić do tego, że siedzi się dość daleko. Przez to masywne słupki A ograniczają też widoczność. Gorzej zawsze było z tyłem (popsute czujniki parkowania), ale nie było tragedii. Nigdy w nikogo nie uderzyłem robiąc kopertę.
~Bartek
Coupe 330 Cd 204KM 150kW
Zaznaczam dobrze bo w takim aucie to pytanie nie powinno mieć miejsca. Przód i na boki nie ma najmniejszego problemu (w sumie jak w każdym innym aucie) ale do tyłu jest gorzej. Po prostu go nie widać. Sytuację ratują czujniki cofania :)
~m_dysarz
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Widoczność przeciętna, nie odczuwam większych problemów w trakcie użytkowania. Jedyni słupki "A" ze względu na swoją szerokość czasami utrudniają manewry, ale przyczyną może być ustawienie fotela w pozycji maksymalnie na dole.
~Majuś
Coupe 320 Ci 150KM 110kW
Komfort jak na Auto Coupe jest Ok.Ja jeżdżę na oponach 225/45/17 więc nie mogę wymagać zbyt wiele , ale ogólnie jest dobrze.Jechałem nad morze w 5 dorosłych osób z bagażem i nikt nie narzekał , chociaż nie były to drobne osóbki :)
~Jarek
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
No jak to na coupe przystalo z tylu malo co widac (przez tylna szybe). Na szczescie jest PDC ktore ratuje sprawe w 100%. Lusterko z czujnikiem zmierzchu sprawdza sie doskonale. Boczne lusterka podgrzewane, widocznosc bardzo dobra.
~Svinx
Coupe 328 Ci 193KM 142kW
Widoczność bardzo dobra, bez najmniejszych zastrzeżeń. W nadwoziu Coupe przednie drzwi są większe, niż w sedanach i dodatkowo moje nie posiadają ramek wokół szyb, super wygląd i jeszcze lepsza widoczność.
~Szlamiks
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
niby jest ok ale do tyłu jest bardzo słabo,a pozycja za kierownicą minimalnie pozostawia do życzenia przydało by się trochę niżej może się czepiam bo wszyscy komentują ze jest nisko
~GleN
Coupe 320 Cd 150KM 110kW
Widoczność jest wystarczająca i dobra, chyba że ktoś rozkłada fotel do pozycji leżącej albo kładzie się na podłokietniku. Szyb nie przyciemniam, żeby siebie samego nie ogłupić
BMW Seria 3 E46 Coupe