Lista ocen BMW Seria 3 E46 Coupe 318 Ci 118KM 87kW 1999-2001 (5) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fifennn
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Nie oszukujmy się BMW więcej pali niż oszczędna corsa 1,1 litra i więcej kosztują jego naprawy. Mogę jednak powiedzieć, że nie wydaję na to autko majątku, ale normalne pieniądze. Zawodzi mnie rzadko, więc rzadko je naprawiam. Znalazłem świetnego mechanika, a nie zakład ASO. Benzyny pali mi 10 litrów, ale jeżdżę na gazie - 11,5 litra max. Przeliczając zużycie gazu na złotówki spalanie wychodzi mi na poziomie corsy 1,1.. przy dosyć dużej mocy...
~doober@o2.pl
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Kupując BMW lekko sugerowałem się opowieściami o gigantycznym spalaniu. Co prawda mam najmniejszy oferowany w tym modelu silnik, ale spalanie na poziomie 6,5l trasa i do 8 w mieście było dla mnie zaskoczeniem. Co prawda nie jestem demonem prędkości, ale powoli mi jeździć nie wypada:) Jadąc jak dziadek przestrzegając zasad EKO na dystansie ok 60km komputer wskazał spalanie 5,4l - niektóre diesle tego nie potrafią!
~voyciex
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Ani ?le ani dobrze to nie wygl?da. Coupe- uszelki drzwi 280 z? szt. Je?li felgi ma si? wi?ksze to i opony zakosztuj? nas. Cz??ci eksploatacyjne w ?adnym wypadku nie kosztuj? wi?cej ni? do Opla.
~Szlamiks
części bardzo tanie jak na bmw , spalanie skromne jak na 1.9 litra pojemności
~Dr.
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
BMW z tym silnikiem nie pali duzo...
BMW Seria 3 E46 Coupe