Lista ocen BMW Seria 3 E46 (424) - Widoczność

Na liście zabraknie 608 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~payne95
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Wypełniając rubrykę widoczność zastanawiam się, czy mam pisać o tym, czy na drodze mnie widać, czy ja dobrze widzę wszystko z wnętrza auta. Oczywiście żartuję :) Widoczność jest bardzo dobra. Wiadomo, nie jest tak doskonała jak w Citroenie C4 Picasso, którym przez pewien czas się poruszałem i tam miałem panoramiczną szybkę, ale też nie jest zła. Zauważyłem, że parkując auto tyłem załóżmy pod płotem, patrząc przez ramię przez tylną szybkę mam...
~Lithuanian driver
Touring 320 d 150KM 110kW
Widocznosc z miejsca kierowcy jest nie tylko sprawa konstrukcji samochodu, ale tez i praktyki i przyzwyczajenia samego kierowcy. Poniewaz poprzednio mialem liftback\'a, przyzwyczajenie do \"opadajacej\" klapy kombi nie trwalo dlugo. Poza tym samo nadwozie jest dosc krotkie. Jak dla mnie, widocznosc z miejsca kierowcy jest doskonala w prawie kazdym kierunku, za wyjatkiem chyba tylu - zaglowki tylnych siedzen sa dosc wysokie i wymagaja...
~doober@o2.pl
Coupe 318 Ci 118KM 87kW
Do przodu super, na boki też, z tyłu trochę gorzej, ale to wina braku wyczucia - wcześniej zawsze jeździłem hatchbakami a tam szyba kończy się razem z końcem auta. Przy parkowaniu trochę brak czujników w tylnym zderzaku, ale praktyta czyni mistrza:) Widoczność nocą - nie miałem auta z lepszymi reflektorami a muszę dodać, że nie mam ksenonów. Widoczność na ulicy - mam pięknie zadbany (oryginalny) lakier hellrot, kółka 17\', krótko mówiąc -...
~Jacek
Cabrio 320 i 170KM 125kW
trzeba pamiętać ze ma sie za sobą "bagażnik" jak w sedanie. Po ściągnięciu dachu widać wszyściutko, porozłażeniu dachu niestety tylne słupki przez to że to cabrio sa baaaardzo szerokie i cofanie jest znacznie utrudnione. podobnie jest gdy mamy założony hardtop ale już troszkę lepiej/ Temat nadrabiają dobre lusterka. Mają odpowiednią wielkość
~Patryk
Compact 316 ti 116KM 85kW
Przód bardzo dobrze, lusterka też git. Natomiast tył jest lekko podniesiony, co powoduje, że przez tylną szybę przy parkowaniu za dużo nie zobaczymy, człowiek ma wrażenie, że zaraz dotknie czegoś za sobą, a tam 4 metry wolnej przestrzeni. Jak już się auto wyczuje, to jest lepiej, ale jednak cofanie do najlepszych nie należy.
~Wojtass
Coupe 323 Ci 170KM 125kW
Może i fotele są w miarę wygodne ale mi nie odpowiadają, po dłuższej jeździe bolą uda. Gdy już ustawię sobie dobrze siedzenie to zaraz nad głową mam podsufitkę. Jadąc w 4 osoby jest wygodnie w 5 nie polecam ale się da :) widoczność jest dobra, nie narzekam,nic nie przeszkadza. Auto jest raczej twardo sprężyste. Nie tapczan.
~barman1234@o2.pl
Touring 330 d 184KM 135kW
Widocznośc nie jest idealna, szczególnie z tyłu przy cofaniu. Nie mam czujników cofania i do tego jeszcze przyciemnione szyby, w nocy jest naprawde ciężko cofać, muszę używać dodatkowo światła przeciwmgielnego. Z przodu natomiast długa maska utrudnia ocenę odległości, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić
~blademccoy
Cabrio 330 i 231KM 170kW
Jak na cabrio widoczność jest idealna - po bokach brak słupków, daje widok niemalże panoramiczny który pozwala na dostrzeżenie wielu elementów na drodze, których nie zobaczymy w normalnym samochodzie. Ponadto tylna szyba jest dość duża, w porównaniu do innych cabrio - a przy parkowaniu dodatkowo wspomagają czujniki cofania.
~Rafał
Sedan 2.5 323i 170KM 125kW
Sedan więc do tyłu najlepiej czujniki. Do przodu trochę przeszkadzają przednie słupki przy skrętach trzeba uważać na pieszych. Wysokie drzwi i niskie szyby nie ułatwiają sprawy. Ale do wszystkiego się da przyzwyczaić a zalety są takie że wsiadasz i czujesz się bezpiecznie jak w czołgu.
~mrkomar
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Widoczność bardzo dobra w każde strony, w końcu nie jest to specjalnie duże auto. Widoczność przy parkowaniu przez tylną szybę dla mnie nie ma aż tak dużego znaczenia ze względu na zamontowane czujniki cofania. W czasie jazdy dokładnie wiadomo co się dzieje dookoła auta.