Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan (243) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 313 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~payne95
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
BMW Serii 3 może nie jest limuzyną, ale dla mnie jako kawalera jest świetnym autem zarówno do podróży samotnej, jak i podróży z dziewczyną. Myślę, że dołączenie do tego jeszcze dziecka z tyłu nie byłoby problemem i również całkiem komfortowo by się podróżowało. Nie jest to "narnia", gdzie mamy miejsca niczym w pace Forda Transita, ale da się nim podrózować wygodnie i bezpiecznie. Połączenie 3 osób jest wygodne, w cztery osoby myślę,...
~HvacWojtek
Sedan 2.2 320i 170KM 125kW
OK, aczkolwiek jeśli ktoś ma powyżej 187cm (ja) radzę się przejechać i ustawić sobie fotel pod siebie żeby nie było przykrej niespodzianki. Ja szukałem wygodnej pozycji ponad 2 tygodnie. Udało się. Nie wiem czy to kwestia elektrycznych foteli czy szyberdachu (który już praktycznie dotyka włosów) brakuje w moim modelu regulacji lędźwiowej i tutaj mega duży minus... Wszystkim którzy chcą kupić auto bezwzględnie radzę wsiąść za kółko i sprawdzić...
~hammet1
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Jestem kierowcą i właścicielem, nie mam zamiaru jeździć ani na prawym fotelu ani z tyłu więc jak dla mnie miejsca jest wystarczająco (mam 188cm wzrostu), jeśli chodzi o pasażerów to jechałem raz na prawym fotelu i wydawało mi się całkiem miło, natomiast z tyłu słyszę co chwile że za mało miejsca jak jedzie tam 3 osób. W 4 osoby w aucie podróż bardzo miła, natomiast w 5 już bywa gorzej. Chyba, że wozi się z tyłu 3 apetyczne dziewczyny to raczej...
~Wojciech M
Sedan 2.0 320d 150KM 110kW
Auto średniej wielkości więc niema co cudów oczekiwać. Ktoś porówna do Octavii i oooo panie ale tu ciasno. BMW ma drzwi jak z czołgu a skoda jak z papieru, stąd i moze więcej miejsca w autach z waga. Ogólnie jest ok, jeśli nie masz 120kg i 190 wzrostu to spokojnie pojeździsz. Na dłuższe trasy standardowe stołki są niewygodne, polecam sporty, wydłużenie pod udami robi dobrze.
~Grzesiek
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Dla 4 osób samochód jest bardzo komfortowy. Tylna kanapa świetnie wyprofilowana, przez co osoby siedzące po bokach mają na prawdę wygodnie. Niestety jeżeli się myśli o komfortowej jeździe w dalsze trasy w 5 osób trzeba poszukać innego samochodu. Przez tylny napęd wysoko umieszczony tunel środkowy skutecznie uprzykrza życie osobie siedzącej z tyłu na środku.
~Paweł
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jeśli chodzi o przednie miejsca w aucie to miejsca jest sporo jak dla mnie (180 cm wzrostu). Deska jest zaprojektowana idealnie. W tyle nieco mniej miejsca ale w moim odczuciu więcej niż w Audi A4 B5. Jedyny mankament mojego modelu to brak składanej tylnej kanapy :( to jest duży problem. Nie jest to pakowny samochód. Następne będzie kombi.
~niklucas
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Z przodu jest doskonale, z tyłu jest już gorzej, mam 182 cm wzrostu i lubię siedzieć daleko od kierownicy więc za mną jest już niewiele miejsca. Inna sprawa to przestrzeń bagażowa - w moim aucie nie ma możliwości składania oparć tylnych siedzeń (z resztą chyba w żadnym sedanie e46 nie ma takiej możliwości) a to poważnie ogranicza możliwości przewozowe.
~qba
Sedan 2.0 318i 143KM 105kW
Przestrzeń z przodu bez zastrzeżeń. Osoby o wyższym wzroście powinny bez problemu zająć wygodną pozycję. Schody zaczynają się wtedy chcemy przewieźć kogoś na tylnej kanapie. Jest tam dosyć ciasno, wsiadanie jest również lekko utrudnione. W dodatku wysoko poprowadzony tunel środkowy dodatkowo potęguje poczucie ciasnoty.
~mrkomar
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Jak dla mnie - mam 190 cm wzrostu - całkowicie wystarczająca. Dla pasażerów również tych na tylnej kanapie też jest sporo miejsca, oczywiście w trzy osoby z tyłu może być trochę ciasno, ale przestrzeń na nogi i nad głową jest ok. Minus za nierozkładaną tylną kanapę. Ogólnie o ciasnocie mowy być nie może, jest wygoda :)
~zimer89
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Tu się nie będę zbytnio wypowiadał bo jeżdżę jako kierowca zazwyczaj ;) Brat jedynie miał zastrzeżenia co do tylnej kanapy-stwierdził że jak z tyłu siedzą 3 osoby to te przy drzwiach ześlizgują się do środka. Ja tego nie dostrzegłem mimo iż miałem okazję z tyłu jechać w 3 osoby! Bagażnik w miarę pojemny jak na sedana.
BMW Seria 3 E46 Sedan