Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan (202) - Widoczność

Na liście zabraknie 354 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~payne95
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Wypełniając rubrykę widoczność zastanawiam się, czy mam pisać o tym, czy na drodze mnie widać, czy ja dobrze widzę wszystko z wnętrza auta. Oczywiście żartuję :) Widoczność jest bardzo dobra. Wiadomo, nie jest tak doskonała jak w Citroenie C4 Picasso, którym przez pewien czas się poruszałem i tam miałem panoramiczną szybkę, ale też nie jest zła. Zauważyłem, że parkując auto tyłem załóżmy pod płotem, patrząc przez ramię przez tylną szybkę mam...
~Rafał
Sedan 2.5 323i 170KM 125kW
Sedan więc do tyłu najlepiej czujniki. Do przodu trochę przeszkadzają przednie słupki przy skrętach trzeba uważać na pieszych. Wysokie drzwi i niskie szyby nie ułatwiają sprawy. Ale do wszystkiego się da przyzwyczaić a zalety są takie że wsiadasz i czujesz się bezpiecznie jak w czołgu.
~mrkomar
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Widoczność bardzo dobra w każde strony, w końcu nie jest to specjalnie duże auto. Widoczność przy parkowaniu przez tylną szybę dla mnie nie ma aż tak dużego znaczenia ze względu na zamontowane czujniki cofania. W czasie jazdy dokładnie wiadomo co się dzieje dookoła auta.
~hammet1
Sedan 2.0 320d 136KM 100kW
Nie zauważyłem żadnego problemu. No chyba że jak ktoś lubi patrzeć na czubek maski podczas jazdy to będzie musiał sobie podnieść fotel na samą górę - jest taka możliwość. Ale że ja kupiłem bmw nie po to aby oglądać znaczek na masce to mam obniżone do samej podłogi;).
~gregorweber
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Komfort, na bardzo wysokim poziomie, dla kierowcy i pasażera z przodu rzecz jasna, z tyłu już trochę gorzej. Fotel przesuwamy w trzech płaszczyznach, kierownice również można dostosować do własnych potrzeb. Wygodne, sztywne autko nawet na dalsze trasy.
~mysza1231
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
Widoczność jest idealna. Tym autem potrafiłem parkować w takie miejsca, które na oko przeczą prawom fizyki. Dzięki widoczności właśnie i małym gabarytom wjedziesz wszędzie. Idealne auto dla kobiet, które mają problemy z parkowaniem.
~Dawid
Sedan 2.0 318i 143KM 105kW
Trochę twarde zawieszenie, ale to w końcu sportowe auto a nie limuzyna. Pozycja na fotelu kierowcy jest bardzo wygodna można jechać godzinami (fotel można dopasować do siebie w każdej płaszczyźnie, tak samo kierownicę ).
Sedan 1.9 318i 118KM 87kW
W mojej wersji nie posiadam asystenta parkowania. W sedanie uważam że jest on bardzo potrzebny i planuje zamontować. Wysoko ustawiona szyba ogranicza widoczność i dla kogoś kto jeździł hathbakiem może sprawiać trudność.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46 Sedan
7,6