Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW 1999-2001 (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafał1978
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
nic dodać nic ująć, przy 178000 km wymieniłem kompletne zawieszenie na Meyle HD .Jest trochę twardo ale ja tak lubie. W zakrętach nie masz wrazenia że wypadniesz z niego. Do tego jak to w BMW wspomaganie nie jest zbyt \"miękkie\" co wpływa na perfekcyjne prowadzenie. Za to na parkingu pod hipermarketem wątłej postury kobitka na wspomaganie może narzekać, łatwiej byłoby jej w Punto z elektrycznym wspomaganiem CITI.
~niki129
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
To następna domena BMW, auto jeździ jak po sznurku, trzyma się drogi jak przyklejone, układ jezdny jest precyzyjny, ostry i nie zasilnie wspomagany co przydaje się w szybkiej jeździe po zakrętach, co BMW lubi najbardziej. Oczywiście to zasługo tylnego napędu, jednak z tego samego powodu trzeba uważać na mokrej i ośnieżonej nawierzchni.
~payne95
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Każdy zakręt pokonany tym BMW jest radością z jazdy. Prowadzi się świetnie, znakomicie trzyma się drogi, jednak trzeba uważać gdy wchodzi się w zakręt na śliskiej nawierzchni, bo zawsze to tylny napęd. Warto poćwiczyć na placu kontrolowany poślizg, żeby w takim przypadku nie spanikować.
~payne95
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Prowadzi się bardzo dobrze, stabilnie, znakomicie trzyma się drogi. Niejednokrotnie udawało mi się wchodzić w zakręty po 150km/h, nawet gdy zdarzało mi się pokonywać te same zakręty innymi autami (Almera chociażby) i lekki pocik na czole był przy 120km/h.
~gregorweber
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
No cóż, jeśli chodzi o układ jezdny... Auto przyklejone do drogi choć tylko na równej nawierzchni, na koleinach jest już gorzej. Przód nisko osadzony, tył podniesiony dodaje sztywności choć właśnie na nierównościach lubi trząść właśnie nim.
~lupi
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
tu nalezy sie pochwala bo autko plynie po drodze i bardzo dobrze trzyma ostrzejsze zakrety.niestety naprawy sa bardzo kosztowne np tulejki na wahaczach zamienniki potrafia ´´pasc´´ po 10 tys km do tego wahacze oryginalne maja nie wymienne tulejki.
~Motogen (łódż)
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Sztywno, twardo, ciasno. Zakładając koła 17 lub większe komfort maleje. Niemniej nie jest to \"taczka\" i sprawia bardzo dużo frajdy z jazdy nawet przy małym silniku.
~Czarek
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Na zakrętach odstawia wszystkie konkurencyjne auta. Po prostu majstersztyk. Trochę sztywne zawieszenie i po kiepskiej drodze to czuć. Ale coś za coś.
~arts
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Zawieszenie - trochę słabiej niż reszta. Ale wina w dużej mierze leży po naszych polskich drogach. Zawieszenie to chyba najsłabszy punkt BMW Seria 3.
~Pit
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
To chyba największy plus tego auta. Super trzyma się drogi i dobrze radzi sobie z wybojami. Komfort jazdy na prawdę super.
BMW Seria 3 E46 Sedan