Lista ocen BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW 1999-2001 (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~payne95
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Wypełniając rubrykę widoczność zastanawiam się, czy mam pisać o tym, czy na drodze mnie widać, czy ja dobrze widzę wszystko z wnętrza auta. Oczywiście żartuję :) Widoczność jest bardzo dobra. Wiadomo, nie jest tak doskonała jak w Citroenie C4 Picasso, którym przez pewien czas się poruszałem i tam miałem panoramiczną szybkę, ale też nie jest zła. Zauważyłem, że parkując auto tyłem załóżmy pod płotem, patrząc przez ramię przez tylną szybkę mam...
~gregorweber
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Komfort, na bardzo wysokim poziomie, dla kierowcy i pasażera z przodu rzecz jasna, z tyłu już trochę gorzej. Fotel przesuwamy w trzech płaszczyznach, kierownice również można dostosować do własnych potrzeb. Wygodne, sztywne autko nawet na dalsze trasy.
~rafał1978
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Nie jest to duże auto, dlatego z widocznością nie ma problemów.Regulacja wysokości fotela kierowcy, elektryczne lusterka, czujnik parkowanie z tyłu. Jeśli ktoś lubi siedzieć na \"podłodze\" proponuje montaż czujników z przodu.
~e
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
widocznosc do tylu slaba (w zaleznosci jak kto lubio siedziec jak siedzimy normalnie to jest ok fotele moga lezec prawie na podlodze wtedy nic sie nie widzi dlatego zalezy od indywidualnej oceny.
~payne95
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Bardzo dobra... jeśli nie przyciemnimy szyb do czerni jak to w Betach bywa, to nie powinniśmy mieć z nią żadnych problemów. Całkiem niezła jak na samochód w sedanie.
~lupi
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
parkowanie itp do przodu jeszcze ujdzie ale tylem to trzeba byc akrobata zeby odpowienio wyczuc odleglosc od przeszkody, latwiej mi sie ciezarowka cofalo i mowie to powaznie.
~Paweł
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Podgrzewane lusterka zapeniające dobrą widoczność; lusterko wewnętrzne też dobrze, przyciemnia się automatycznie - niezłe jak na tak stare auto.
~Czarek
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Jest problem ze światłami na skrzyżowaniu. Jak pierwszy stanę to muszę się wychylać pod szybę ew stanąć tak ze jest miejsce na 1 samochód przed mną.
~niki129
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Nie ma dramatu, do przodu jest bardzo przyzwoicie, wsteczne lusterka duże, widoczność do tyłu taka sobie, jak to bywa w współczesnych samochodach.
~arek85
Sedan 1.9 316 i 105KM 77kW
Przy skręcie dobrz widać to co się dzieje wokół, bo słupki przednie nic nie zasłaniają. Słaba widoczność przez tylną szybę
BMW Seria 3 E46 Sedan