Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

e46 316i 2002, 12 lat temu
Silnik 1.8 316 i 116KM 85kW
Rok produkcji 2002
BMW Seria 3 E46 Sedan 1.8 316 i 116KM 85kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : tylny napęd jest intrrrrygujący !
Układ elektryczny : jeż wentylatora nawiewu , cewka i czujnik poł wału -
Karoseria : brak
Zawieszenie : brak
to samochód bardzo dobry jeśli jest nie zajeżdżony przez poprzednika który go nie szanował - generalnie warto poszukać i poczekać na dobry egzemplarz bo warto !
wg mnie optymalny silnik do trójki - chodzi jak marzenie ,cichy ale jest czym jechać - nie za dużo i nie za mało , polecam tym którzy rozważają diesla - ceny tych silników w Niemczech sa porównywalne jak diesli - oni lepiej niż my wiedzą co dobre - jednym słowem - suppper !
nie wiem czy mogła by pracować lepiej - wzorowo!
kocham jazdę tym modelem - to przyjemność
nie ma tu problemu - czy mogło by być lepiej ? może ale wg mnie nie ma potrzeby
wzorowa ergonomia - wszystko pod ręką dla kierowcy - nie wiem jak z pasażerami moga mieć inne odczucie ale nikt nie narzekał do tej pory
grzeje jak powinien - temperatura w zimie niemożliwa do osiągnięcia np w mojej astrze 2 w tym modelu po 5- 10 min jazdy - zdejmujemy kurteczki ! klima jak i nawiewy wzorowe - jedyna awaria to jeż - sterowanie nawiewami - usunięta za 150 zł !
małe auto ale optymalnie wykorzystana przestrzeń 2plus 2 spokojnie 2+ 3 już ciaśniej
wzorowo - cichutko i przyjemnie
pali tyle ile się wleje ! wszystko zależy od nogi a ta marka lubi wysokie obroty - ja też , przeglady i naprawy to nie jest wydatek powalający na kolana - dobre części i dobre samochody kosztują - chcesz szkłem d...wytrzeć - kupić ,,niby bmw \" zajeżdżone na maxa - szykuj się na wydatki - kupisz samochód droższy ale pewny - szykuj sie na długą i bezawaryjną frajdę z jazdy !
drogo ale nie warto szukać ,,okazji ; ,,igieł\" brzytw\' i ,,bezwypadków \" szukajcie dobrego samochodu zapłaćcie odrobine więcej i dołączcie do grona zadowolonych użytkowników
2 lata użytkowania padła : jeż ( od sterowania wentylatorem ) cewka zapłonowa (150 ) ,czujnik położenia wału 200 zł i tyle -
brak - jak kupisz SAMOCHÓD a nie zwłoki samochodu z znaczkiem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 316 i 116KM 85kW [l/100km]

7,6