Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

Daw88r e46 316i, 11 lat temu
Silnik 1.8 316 i 116KM 85kW
Rok produkcji 2001
BMW Seria 3 E46 Sedan 1.8 316 i 116KM 85kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : szczeże to wszystko jest w pozytywie. narazie zadnych problemów nie mam z e46
Układ elektryczny : Multifunkja w kierownicy jedynie od pewnego czasu nie dziła
Auto bardzo mi sie podoba sylwetka wnętrze. sprowadziłem z niemiec 2 lata temu BMW 316i 1.8 116ps 2001r. (przed lift) z bardzo dużym przebiegiem. auto wyszlo mnie z opłatami 11000zł w pogotowiu miałem 2000zł w razie jakiejś naprawy, liczyłem na mocno wydojone e46 bo niska cena wysoki przebieg ale się zdziwiłem wszysko ok zawiecha silnik. autko okazało się w super stanie pełen serwis do przebiegu 390tyś km szczeże troche nie wierzyłem w ten serwis ale po 2 latach wychodzi że jest jak najbardziej rzeczywisty. mój przebieg roczny to 16tyś km. Bmw po przeglądzie kilka dni temu nie wygląda żebym w najbliższym czasię musiał podejmować jakieś inwestycje.
bardzo pozytywne zaskocznie na + przy takiem przebiegu żadnych wycieków motor pracuje cicho żadnych zastrzeń.
idelana, przyjemnie się wspópracuję z ręczną skrzynią.
dobrze wybiera nierówności trwałe jak na alumniniowe wahacze.
super
nagrzewa się stosunkowo szybko mówę oczywiscie o zimie.
z tyłu jest ciasno więc jazda w 5 osób to udręka nawet dla kierowcy.
prawie nie słychać pracy silnika
tankuje pb98 spalenie trasa 7,8 miasto 9-100km przy spokojnej delikatniej jeździe. przy ostrej jeżdzie bez problemu spali 15/100 więc zniecheca do takiej eksploatacji.
cena jaką dałem jest śmieszna byłem strasznie napalony na e46 mogę się przyznać że miałem niebywałe szczęscie kupując auto z 2001r za takie pieniądze.
silnik ja na przebieg 438tyś km
naraźie wszystko jest ok żdanych poważnych napraw ani usterek typu zawieszenie nie wykonywałem.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 316 i 116KM 85kW [l/100km]

10,6