Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

Sebek, 13 lat temu
Silnik 1.9 318i 118KM 87kW
Rok produkcji 2001
BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 318i 118KM 87kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Kupiłem 3 miesiące temu i do tej pory auto sprawuje się wzorowo i bezproblemowo , kupiłem auto za 34 tys.zł i nieżałuję ani grosza , długo szukałem auta komfortowego oraz dającego frajde z jazdy noi wygodnego , w gre wchodziła honda Accord i Renault Laguna II jednak oba te auta nie zadowalały moich potrzeba , honda zbyt paliwożerna i w środko wykonanie jak w starym trabancie:/ , Laguna zbyt miękkie zawieszenie jak dla mnie i silnik mało dopracowany i głośno pracował , po przejechaniu się bmw poczułem radość poprostu radość:) płynnie wchodzące biegi oraz ogólna dynamika auta były wręcz wspaniałe jak na silnik 1.8 , niezawiodłem sie na tym aucie , kupiłem na drugi dzień po oglądnięciu i sprawdzeniu auta w ASO , do tej pory jestem zadowolony , na autostradzie bez problemu mozna jechać 220km/h i nieczuć ej prędkości , wszystko pracuje cicho (bardzo dobre wygłuszenie auta) , silnik bardzo dynamiczny i potrafi jechać naprawde ostro , spalanie wręcz super. We wnetrzu jest przyjemnie i wygodnie , plastiki idealnie spasowane , nic nie stuka i nie skrzypi a auto niejest młode . Puki co wymieniłem olej (Shell), filtr powietrza , filtr oleju , płyn hamulcowy oraz płyn do wspomagania , nic więcej nie robiłem i ciesze się wspaniałą jazdą jaka daje mi to BMW. Czytałem b.długą wypowiedż pewnego pana na temat tego modelu z tym silnikiem i śmiało mogę powiedzieć że napisał same kłamstwa oraz wyssane z palca bajki:) niech kupi i po użytkuje troche a potem wystawia opinie bo bajkopisarzy olewamy:) . Zachęcam do kupna auta ale z pewnego żródła oraz sprawdzonego przez ASO lub w warsztacie bo można się naciąć. Polecam

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.9 318i 118KM 87kW [l/100km]

7,4