Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

Silnik 1.9 318i 118KM 87kW
Rok produkcji 1998
BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 318i 118KM 87kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Wzorowe auto pod każdym względem, pod warunkiem gdy zakupione zostało do osoby która dbała o samochód. \"Jak dbasz tak masz\". Zal mi osób które opisują bzdety jaki to nietrafiony zakup, a więc wyjaśniam większość sprowadzanych samochodów pochodzi skąd, ano z Niemieć, nie oczekujmy od samochodu 10 letniego z realnym przebiegiem min 300 tys że eksploatacja polegała będzie tylko i wyłącznie na wymianie oleju raz w roku no i czasami jakiegoś filierka. Kolejna sprawa nie wierzcie w bzdury o jednym właścicielu i przebiegu 10 letniego auta z jakże to modnym przebiegiem 198 tyś bo takiego nie ma! Nie wierzycie, to zapraszam na pierwszą lepszą niemiecką giełdę, komis etc.i okaże się ze naprawdę dobry samochód jest droższy w zakupie w Niemczech niż od polaczka w Polsce jak to możliwe proste 90 % samochodów ściąganych do Polski to WRAKI i SZROTY po większej lub mniejszej historii. Szukasz dobrego samochodu, jedź po niego osobiście nie szukając okazji. Ja tak zrobiłem 3 lata temu znalazłem BMW 318 w świetnym stanie mam ją 3 lata i oprócz wymiany części eksploatacyjnych nic mnie nigdy nie zawiodło a samochód ma 13 lat, dlaczego bo poprzedni właściciel dbał o nie a bmw nie miało historii wypadkowej. A właścicielom którzy dali nabić się w \"butelkę\", kupując okazję, szczere wyrazy współczucia i żalu.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.9 318i 118KM 87kW [l/100km]

9,7