Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

Mateusz, 7 lat temu
Silnik 1.9 318i 118KM 87kW
Rok produkcji 1998
BMW Seria 3 E46 Sedan 1.9 318i 118KM 87kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Kiepski samochód,jak na tą klasę i ceny części spodziewałem się czegoś lepszego. Tym czasem są to "fury" dla szpanerów,szczególnie młodych osób które chcą się przypodobać społeczeństwu które nie zna się na samochodach.
Karoseria : Przeciekanie
Silnik : Leje się z niego olej
To jest jedyna rzecz która udała się bmw,mimo wysokiego apetytu na paliwo przy dynamicznej jeździe silnik pracuje jak nowy.
Biegi lubią się zacinać na postoju lub wkładaniu 1 lub 2 przy wyłączonym samochodzie.
Jak to BMW,fajnie leci na zakrętach,jest przyklejone do drogi.
Jak na tą klasę przeciętnie.
Mało miejsca z tyłu,z przodu przeszkadzają niskie siedzenia-nisko siedzisz to masz niski komfort.
Jak na tą klasę,spodziewałem się że będzie coś za coś a tutaj koszty utrzymania nie idą w parze z komfortem.
Za starego szrota z początku 2000 roku lub końca lat 90 trzeba zapłacić conajmniej 10 tysięcy za wyeksploatowany egzemplarz.
Samochód lubi przeciekać-szczególnie podszybie,szyberdach lubi się zatykać.
Lubi się lać z silnika olej,trzeba także dolewać olej około 1l na rok. Płyn chłodniczy również gdzieś ubywa. Nie polecam tego samochodu.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.9 318i 118KM 87kW [l/100km]

8,6