Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

Bosman, 11 lat temu
Silnik 2.2 320i 170KM 125kW
Rok produkcji 2003
BMW Seria 3 E46 Sedan 2.2 320i 170KM 125kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Auto mam 6 mcy i przejechałem do tej pory 5 tys km. To moje pierwsze BMW, ale napewno nie ostatnie! Za auto zapłaciłem dość sporo, ale to ze wzgledu na mały przebieg i udokumentowaną historię. Samochód odwdzięcza się zerową awaryjnością i jak narazie tylko tankuję i jadę:) 6-cio cylindrowy silnik brzmi rewelacyjnie a ponadto ma wystarczjącą moc. Największą wadą tego auta jest spalanie, choć spodziewałem się że nie bedzie ono najmniejsze... Żadne auto do tej pory nie dało mi tyle radochy z jazdy co ta bmka. Jak na swój wiek design nadal cieszy oko. Następnym moim zakupem napewno będzie BMW, ale nowsze i z większym silnikiem:)
Trochę żałuję, że nie kupiłem auta z większym silnikiem, ale ten jest żwawy i w zupełności wystarczy. Brzmienie silnika 6-cio cylindrowego jest rewelacyjne!
Mam skrzynię automatyczną. Pracuje poprawnie przy płynnej jeździe, ale kiedy chcę szybko przyspieszyć to musi się \"zastanowić\" zanim zredukuje biegi.
Kupiłem BMW ze względu na radość jaką daje z prowadzenia i się nie rozczarowałem... Prowadzi się świetnie!
Połączenie 6-cio cylindrowego silinika ze skrzynią automatyczną owocuje sporym spalaniem.
Narazie przejechałem 5 tys. kilometrów i nic mi nie doskwiera. Czasem słychać delikatne skrzypienie na wybojach gdzieś w okolicy deski rozdzielczej, ale to jedyna rzecz która mi w tym samochodzie przeszkadza
Nic poważnego do tej pory się nie stało, tankować i jechać!:)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.2 320i 170KM 125kW [l/100km]

10,3