Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

Silnik 2.2 320i 170KM 125kW
Rok produkcji 2001
BMW Seria 3 E46 Sedan 2.2 320i 170KM 125kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : bezobsługowy
Samochód świetnie się sprawuje, ładnie przyśpiesza i super wygląda. Polecam go w 100%. Silnik nie jest za bardzo ekonomiczy ale za to świetnie się prowadzi i dobrze brzmi. W środku nie ma za wiele miejsca lecz mi w zupełności wystarcza.
Nie miałem jeszcze żadnych problemów z silnikiem, jedynie wymiana olejów i nic poza tym nie robiłem.
Skrzynia ok, biegi wchodzą bez problemu, cicha, ale trochę za krótka. Brak 6 biegu!
Mam zawieszenie gwintowane, dość twarde więc żadek zakręt nie jest mi straszny tymbardziej na felgach 17-stkach!
Widocznoś ok. Nie ma problemu z parkowaniem (czujiki tył).
Wszystko pod ręką, niektórzy mówią że zbyt cisno, ale ja takie autka uwielbiam! :)
Klimatronik świetnie działa, nawiew funka Automat super sprawa, odaszranianie szyb itp.
Kierowca ma sporo miejsca ale jak ktoś wyższy z przodu siedi to z tyłu nie jest za wiele miejsca. Zwykły sedanik może być za mały dla 4 osobowej rodziny, ja jestem sam to w zupełności wystarcza.
W środku prawie w ogóle nie słyszę silnika. Opony 17stki za to trochę mi chuczą
Jak to w BMW koszty naprawy dość spore, lecz tragedi nie ma, sporo zamienników. Dużo pali. W mieście 12,5l/100.
Wykończenie w środku jak na bmw przystało, wszystko najwyższej jakości, ładnie spasowane, nic nie trzeszczy ani skrzypi. Polecam!
miałem kilka usterek takich jak migacze (problem ze stykami masy w lampach), czy np wyciek płynu do spryskiwaczy.
Nie było ja dotychczas żadych poważnych usterek.Wymieniłem po zakupie wahacz i do tej pory nic.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.2 320i 170KM 125kW [l/100km]

10,3