Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

DykuS17, 15 lat temu
Silnik 2.0 320d 136KM 100kW
Rok produkcji 1999
BMW Seria 3 E46 Sedan 2.0 320d 136KM 100kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Zawieszenie pierwsza klasa ! mam gumy 205X55x16 trzyma się super, nie ma też problemu jak wpadnie się w większą dziurę. Przede wszyskim nie ma przechyłów całej budy jak szybko wjeżdżam w zakręt.
autko jak na tą klasę przyzwoicie. Pali malutko, jest czym wyprzedzać, wygląd bardzo elegancki a zarazem sportowy. Cóż ale cena nie jest taka malutka ;-)
Moc jak na 136 koni bardzo dobra, przy naprawde przyzwoitym spalaniu, w pracy mam Kia Ceed rocznik bieżący 2.0 diesel 140 koni - spokojnie daje mu rade mimo że ma 6 biegów.
ten wsteczny ;-) wchodzi troszke dłużej przez tą blokade, da sie przyzwyczaić reszta biegów super.
Szyby piecowo przyciemnione dają w kość. cofanie troszkę na oko lusterka mogłoby być troszkę wieksze.
kokpit skierowany do kierowcy i o to własnie chodzi. wszystko pod ręką.
ten patencik do szybkiego osuszania szyb jest strasznie pomocny. Kilmatronic naprawde dobrze sobie radzi, szybko grzeje szybko chłodzi. Posiadam w opcji Webasto - dogrzewanie silnika w zimie (przy rozruchu) też przydatna sprawa
Za kierownicą naprawde super, fotele są ogromnie wygodne- największy plus tego samochodu i te wszystkie regulacje :D z tyłu nie miałem jeszcze okazji wiec dlatego daje 4 ;-)
przy wyprzedzaniu silnik pracuje jak bęzyna. Przy prędkości 80 na godz na 5 biegu - około 1800 obrotów silnika nie słychać silnika tylko szum opon.
głównie krótkie trasy po 15 km do pracy, spalanie 5,7-6,3 litra. Prędkosc do około 130
Mam ją zbyt krótko żeby sie wypowiadać
Mam ją zbyt krótko żeby sie wypowiadać