Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

Paolo, 5 lat temu
Silnik 2.0 320d 136KM 100kW
Rok produkcji 2000
BMW Seria 3 E46 Sedan 2.0 320d 136KM 100kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Posiadam auto od 3 lat i nie ukrywam ,że gdybym miał jeszcze raz je kupić to zrobiłbym to bez zastanowienia !!! Dodam, że jest to mój pierwszy samochód. Jeżeli ktoś kupuje auto do jazdy to warto dołożyć do niego parę złotych i cieszyć się niezawodnością bo ten samochód naprawdę może przynieść sporo radości. Nie jest to demon prędkości ale w zupełności wystarcza do normalnej jazdy. Jeżeli ktoś twierdzi że to jest gniot to widocznie nie miał okazji przejechać się zadbanym egzemplarzem ale tak można określić każde auto o które nie dba jego właściciel. Mój egzemplarz spala średnio 5,4 l/100km przy prędkości 120-130km/h. Sprawdziłem to na trasie Polska- Niemcy więc uważam że jest to rewelacyjny wynik w stosunku do mocy. W mieście około 7l przy dynamicznej jeździe. Co do kosztów napraw to osobiście jestem zdania, że warto coś zrobić raz a dobrze więc warto dołożyć trochę więcej i mieć spokój na długo ale to moje zdanie a jak ktoś woli wymieniać kilka razy to samo to jego sprawa. Auto ma bardzo prostą konstrukcję więc sporo rzeczy można wymienić samemu mając podstawowe narzędzia. Mam dużą radość z posiadania i z jazdy tym samochodem więc polecam.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 320d 136KM 100kW [l/100km]

5,8