Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E46 Sedan

reaker@interia.pl, 14 lat temu
Silnik 2.0 320d 150KM 110kW
Rok produkcji 2001
BMW Seria 3 E46 Sedan 2.0 320d 150KM 110kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Mocy jest pod dostatkiem, na autostradzie nie ma problemów z wyprzedzaniem - nie trzeba machać biegami - DIESEL :) Poza tym mega zarąbiste spalanie! Gdyby beemkami jeździli starzy ludzie średnie spalanie beemek na świecie spadło by o 2 litry ;)
Zawieszenie : Skomentuj tę usterkę...
Samochód doskonały :) Idealne prowadzenie auta, perfekcyjny silnik, przepiękny wygląd wewnątrz i na zewnątrz.
W moim E46 silnik po przebiegu 225tys km (z niemiec) chodzi jak igła. Nie mam najmniejszych zastszerzeń.
Skrzynia chodzi bardzo dobrze, ale już nie doskonale co jest naturalne po takim przebiegu.
Jak to w BMW :) idealnie! Czuć że się steruje PRECYZYJNIE! Po prostu samochód słucha w sposób doskonały tego jak kręcisz kierownicą :) Wydaje się (albo i nie wydaje tylko tak jest) że można sterować co do milimetra pędząć 150km/h.
Widoczność jest dobra, ale żeby sterować nim precyzyjnie wymaga wyczucia samochodu i po prostu doświadczenia.
Tutaj daje 5 bo nie ma się do czego przyczepić. Każdy jeden przycisk jest w odpowiednim miejscu.
Wentylacja działa poprawnie chociaż jakoś nie mogęsobie znaleść odpowiedniej dla mnie temperatury i co jakiś czas musze dodawać/ujmować :) ale to może tylko ja tak mam.
Każdy znajdzie odpowiednią pozycje dla siebie w tym aucie. Jestem wysoki i nie mam problemów ( a mówili że to małe autko). Oczywiście nie spodziewajcie się mega przestrzeni z tyłu ale jest dobrze :) Mnie akurat tył ani bagażnik nie interesują bo jeżdże tylko jako kierowca :)
Tytaj można by pisać same pochwały! Silnik z zewnątrz nie jest specjalnie cichy, ale wystarczy wejść do środka żeby przekonać sięże jest doskonale wyciszony. 5!
Najlepszy punkt mojej beemki :) super sprawa! Polecam każdemu. Ten silnik ma to do siebie, że do 2tys obr jest mega ekonomiczny ale nie ma 'powera' - ale taka prawda że na codzień nie jest potrzebny. Po 2tys obr jest mega zabawa :). Najniższe spalanie jakie udało mi się osiągnąć to 3.7 l/100 na trasie CK-KRK czyli 120 km :) Tyle pali VW Polo 3L :) a mocy ma 3x mniej. W miescie, w zieme, pali mi do 7l (ale to więcej jest grzania samochodu bo zimny)
Jest to marka PREMIUM więc na wstępie przegrywa z Peugotami Oplami itp. Ale w zamian dostaniesz lepszą jakość, niezawodność (zależy od egzemplarza- ja się naszukałem troche), tylni napęd, cudowny silnik.
Jeśli chodzi o drobiazgi to zawsze sięcoś znajdzie po takim przebiegu, ale nie są uciążliwe :) -przycinająca się szyba -błąd czujnika oleju -zużyte amortyzatory -pompa wspomagania zaczyna siadać
Poważnych usterek nie zanotowałem :)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 320d 150KM 110kW [l/100km]

5,2