Lista ocen BMW Seria 3 E46 Touring (20) - Karoseria

Na liście zabraknie 217 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary C
Touring 318 d 115KM 85kW
Chyba najsłabszy punkt tego samochodu. Przednie błotniki rdzewieją chyba z reguły i jak nie zabezpieczy się tego za w czasu to będzie trzeba wymieniać całe, tak jak ja to zrobiłem. Koszt na stronie na A 560zł za dwa malowane pod kolor i po kłopocie. Niestety klapa bagażnika też łatwo ulega rudej i to w taki sposób ze użytkownik może tego nie spostrzec za w czasu (pod blendą z oświetleniem tablicy rejestracyjnej oraz przycisku otwierania...
~BędzieMocWrażeń
Touring 320 d 150KM 110kW
Ponadczasowa i z charakterem. Mimo upływu lat nadal może się podobać. Pojawiają się jednak oznaki korozji - głównie przednich błotników w okolicy progów oraz w rogach nad tylnym zderzakiem. Użytecznym elementem jest za to uchylana tylna szyba - pozwala na szybkie umieszczenie przedmiotów w bagażniku. Dobrze świecą za to reflektory, ale tylko pod warunkiem, że ich szybki zostaną wymienione na nowe, a żarówki pochodzą od renomowanych producentów.
~Piotrek
Touring 330 i X 231KM 170kW
Wielkość pojazdu jest optymalna nawet na dłuższe podróże. Wiadomo - limuzyna to nie jest. Do codziennego użytku wystarczy w zupełności. Jedyny duży minus to korozja, która jest widoczna po 20 latach i trzeba z nią walczyć. A to przecież marka Premium...
~Przemek63133
Touring 320 d 150KM 110kW
Żeby nie rdza... Ale tu też loteria. Są zdrowe egzemplarze z 98 roku jak i 04 a są też pognite z 05. Nie ma reguły. Aczkolwiek trzeba to sprawdzić przed zakupem, zwłaszcza kupując auto za cenę powyżej średniej.
~Starając się 11lpg po trasie, jeżdżenie po Wroclawiu: korki+ butowanie auta 18lpg, latem z klimą 20lpg, autostradą 140-1600: około 13-14 lpg
Touring 325 i X 192KM 141kW
Mój Turas był dość zdrowy, ale np. Jak rozebrałem tylna klapę to widziałem że dość mocno gnije w dziwnych miejscach chociaż z zewnątrz była ok. Podłoga bez rdzy, ale porównując z grupą Vag wypada średnio.
~Orzeu1337
Touring 318 Ci 143KM 105kW
Było małe ognisko korozji na klapie bagażnika ale to raczej wina poprzednich właścicieli. Podłoga, progi bardzo dobrze się trzymały jak na swoje lata
~Krzysztof Niegowski
Touring 320 i 150KM 110kW
Potrafią się pojawić wykwity rudej szmaty na nadkolach i delikatnie progach. Najbardziej należy uważać na przerdzewiałe mocowania dyfra w przedliftach.
~cinor
Touring 330 i X 231KM 170kW
Korozja mocno daje się we znaki. W moim aucie wymieniłem błotniki przednie, klapę i musiałem wrzucać reperaturki tylnych nadkoli.
~XYZ
Touring 330 i X 231KM 170kW
Auto ma swoje lata ale nie ma tragedi. Małe wykwity korozji tylko na tylnej klapie i rancie przedniej maski.
Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E46 Touring
10,6
12,4
~Slaw80
Touring 320 d 150KM 110kW
rdza bierze przednie błotniki (czy jest ktoś komu nie bierze) po za tym super, od spodu nic
BMW Seria 3 E46 Touring