Lista ocen BMW Seria 3 E46 Touring (114) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 123 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek63133
Touring 320 d 150KM 110kW
Auto jest zaskakująco tanie biorąc pod uwagę co oferuje. Rok 2020 a można kupić auto z 2002-2005 toku za 7-8 tys w bardzo przyzwoitym stanie. Są też tańsze ale one zawsze wymagają wkładu. Przedlifty z lat 1998-2000 można kupić sprawne już od 2.5 tys zł ale za tą najniższą cenę to wiadomo że to będzie tyle że "jechać jakoś" a doprowadzenie tego do stanu dobrego jest nieopłacalne. Tyle że na kata jak znalazl bo nie szkoda auta i kasy.
~rlocus
Touring 320 d 150KM 110kW
Jeżeli chodzi o zakup używanych to myślę że stosunek jest bardzo dobry. Jest bardzo dużo BMW bardzo bogato wyposażonych i jeżeli szukalibyśmy np. VW passata czy hondy accord z podobnym wyposażeniem to ceny byłyby porównywalne. No ale serwis koszmarnie drogi. Dlatego serwisowanie w ASO odpada. Trzeba znaleźć warsztat specjalizujący się w BMW wtedy jest znośnie. Tylko znaleźć ludzi znających się na BMW i kochających je jest trudno. Mi się chyba...
~Kinder88292
Touring 320 d 150KM 110kW
Nie jest tani ale za to co oferuje to warto kupić sobie taki woz, prezentuje się świetnie, a jeszcze lepiej jeździ, wykonanie dla mnie na wysokim poziomie, materiały rewelacyyjne (u mnie w BMW dzwi fotele kierownica jest skórzana). Części trochę droższe niż do innych aut. np wahacz przód dobrej firmy conajmniej 400 zł, klocki przód 200 zł. Ale myślę, że warto zapłacić za to ten samochód tyle warty jest tego!!!
~piter
Touring 330 d 184KM 135kW
Auto raczej tanie nie jest, w utrzymaniu też nie, jeśli chcemy robić na markowych częściach. Ale to jest klasa premium Jakość wnętrza bardzo dobra, dobre materiały i spasowanie części. Auto ma 10-lat a nic nie trzeszczy w środku (oprócz nieszczęsnej rolety bagażnika). Wcześniej tego nie zauważałem, ale teraz jak wsiądę nawet do nowego auta to widzę różnicę w jakości materiałów i wykończenia.
~barman1234@o2.pl
Touring 330 d 184KM 135kW
Zacznę od tego że nie każdego stać na utrzymanie takiego samochodu, ja osobiście przez pierwsze 3 miesiace od zakupu pracowałem tylko na auto :D ALe teraz jest wszystko tak jak powinno być, jeździć to sama przyjemność. Tankuje tylko paliwa premium (orlen verva, statoil diesel gold, bp ultimate). Wtryski będą wdzięczne. Ubezpieczenie ze wzgledu na pojemnośc ok 1000 zł rok
~Wampyr
Touring 330 d 184KM 135kW
za 30k można mieć e46 z najwyższej półki, które wyjeżdżając z salonu kosztowało pewnie prawie 200k pln a po 10-12latach po tym aucie w ogole nie widać wieku ani przebiegu. wszystko dzięki zastosowaniu materiałów z górnej półki i precyzji wykonania. moja 12 letnia 3jka wygląda lepiej niż większość nowych paro-letnich szewroletów/fiatów/opli itp
~bmw33333
Touring 320 d 136KM 100kW
mysle ze wart jest tych pieniedzy ja za swoj dalem w niemczech 3,500euro kupilem go taniej ze wzgledu na przebieg 370 000tys teraz ma 385 000tys wiem to sporo ale wiekszosc tych aut ma takie przebiegi niestety i mimo tak duzego przelotu nawet jedna nitka na fotelu nie jest przetarta nie tak jak w przypadku aut japonskich wiec cos za cos!!!
~2fast2furious
Touring 320 d 150KM 110kW
Auto można kupić za naprawdę nie duże pieniadze, koszty utrzymania to już inna cena, jakość auta bardzo wysoka, karoseria pomimo 8 lat w stanie IDEALNYM, tak samo w środku jak nowe. Gdyby teraz miał na liczniku 50 kkm prawdopodobnie byłoby to w dalszym ciągu wiarygodne, zero oznak użytkowania na samochodzie.
~pan Ziele
Touring 320 d 150KM 110kW
Bmw to klasa wyzsza pod wzgledem jakosci wiec niemozna oczekiwac ceny zakupy czy czasem czesci lub serwisowania na poziomie samochodwo nizszych klas ;] Jak dla mnie cena w stosunku co za nia otrzymujemy jest bardzo dobra choc wiadomo w miare jedznia apetyt rosnie....i zawsze moglo by byc lepiej no ale do nastepnego modelu hehhe
~toja
Touring 320 d 150KM 110kW
Gdy zaczołem szukać samochodu uwazałem że kupno bmw to snobizm i nepotrzebne przepłacanie za znaczek ale im więcej samochodów w tym przedziale cenowym zobaczyłem moja opinia na ten temat zmieniała sie Teraz wiem że wyższe ceny aut takich jak bmw czy audi są uzasadnione(a może nawet jeszcze za niskie w stosunku do tego co oferują)
BMW Seria 3 E46 Touring