Lista ocen BMW Seria 3 E46 Touring (114) - Widoczność

Na liście zabraknie 123 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lithuanian driver
Touring 320 d 150KM 110kW
Widocznosc z miejsca kierowcy jest nie tylko sprawa konstrukcji samochodu, ale tez i praktyki i przyzwyczajenia samego kierowcy. Poniewaz poprzednio mialem liftback\'a, przyzwyczajenie do \"opadajacej\" klapy kombi nie trwalo dlugo. Poza tym samo nadwozie jest dosc krotkie. Jak dla mnie, widocznosc z miejsca kierowcy jest doskonala w prawie kazdym kierunku, za wyjatkiem chyba tylu - zaglowki tylnych siedzen sa dosc wysokie i wymagaja...
~barman1234@o2.pl
Touring 330 d 184KM 135kW
Widocznośc nie jest idealna, szczególnie z tyłu przy cofaniu. Nie mam czujników cofania i do tego jeszcze przyciemnione szyby, w nocy jest naprawde ciężko cofać, muszę używać dodatkowo światła przeciwmgielnego. Z przodu natomiast długa maska utrudnia ocenę odległości, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić
~BędzieMocWrażeń
Touring 320 d 150KM 110kW
Regularne kształty szyb i prostokątne lusterka wsteczne pozwalają na łatwą obserwację otoczenia. Do tego standardowe tylne czujniki parkowania (choć potrafią być kapryśne). Krótki przedni zwis ułatwia ocenę odległości przy manewrowaniu.
~Michał Olsztyn
Touring 320 d 150KM 110kW
Widoczność rewelacyjna. Bardzo pomocne są lusterka boczne z wygiętymi końcówkami co minimalizuje martwe pole. Kilka dni trzeba się pouczyć z nich korzystać. Na początku to przeszkadza ale później doceniłem ich wartość. Widoczność jest ogólnie rewelacyjna
~Affgan
Touring 320 Ci 170KM 125kW
Mimo że wole siedzieć nisko bardzo dobrze widzę przestrzeń wokół siebie i nawet małżonka która mierzy 168cm nie ma problemów z wyznaczeniem strefy samochodu podczas parkowania i skłądania się między innymi samochodami.
~Gieniuś
Touring 320 d 150KM 110kW
Komfort całkiem wysoki. Nieco twarde zawieszenie powoduje, że czuć każdą nierówność, ale takie już uroki aut ze sportowym zacięciem. Wyposażenie wystarczające: klima, tempomat. Wszystko czego potrzebuję w trasie.
~ChybaFan
Touring 320 d 150KM 110kW
Problem Tylko Z Widocznoscia Przez Tylna Szybe, Mala Tylna Szyba I Ja Mam Fabrycznie Przyciemnione. Ja Jezdze I Cofam Na Lusterkach Bocznych, Wiec Nie Mam Problemu. Przy Cofaniu Pomagaja Mi Tez Czujniki Parkowania
~kamil
Touring 320 d 150KM 110kW
Widoczność jest niezła na trasie bajka przednia szyba i lusterka dają poczucie władzy i bezpieczeństwa ...na mieście jest ok auto jest bardzo zwrotne choć trzeba je wyczuć mi w parkowaniu zatoczki tyłem pomaga parktronic
~predator
Touring 320 d 150KM 110kW
Uważam , że widoczność jest ponadprzeciętna, również do tyłu. Tylne szyby w touringu opuszczają się do krawędzi drzwi. Wersja z szyberdachem, którą oczywiście mam i proponuję, jest ciekawsza i bardziej doświetlona.
~pan Ziele
Touring 320 d 150KM 110kW
Widocznosc dobra z przodu jak i na boki bardzo dobrze, wszystko widac i czuc,jedyny minus to tylne oparcia glowy ktore zaslaniaja nieco widocznosc no ale od czego jest parktronic :] jak na kombi i jego wymiary rewelacja
BMW Seria 3 E46 Touring