Lista ocen BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90 (33) - Karoseria

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Limuzyna E90 320d 184KM 135kW
Gruby i odporny lakier. Bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne, żadnych ognisk ani na karoserii jak i na podwoziu. Tylny zderzak został na wprost lekko uderzony przez inny samochód przy niskiej prędkości, ani się nie odkształcił ani nawet nie widać śladów na lakierze. O aspekcie wizualnym chyba najlepiej też wspomnieć tutaj. Zadbany lakier w poliftowym nadwoziu z biksenonami wygląda po czasie super i usłyszałem już trochę komplementów :)
~M
Limuzyna E90 330i 258KM 190kW
Mnie tam wizualnie nie powala. Trzeba jednak przyznać, że bezwypadkowe auta nie mają żadnego problemu z korozją. To samo w podwoziu. Wszystko porządne, mocne i nawet po latach w zasadzie bez rdzy. Fajny patent w kombiaku z otwieraną tylną szybą. Trzeba uważać bo auto z seryjnym pełnym Mpakietem jest bardzo niskie. Nie można podjechać do każdego krawężnika. Za to prowadzi się to świetnie i wygląda fajniej niż auto bez Mpakietu.
~MM
Limuzyna E90 320i 150KM 110kW
Dopracowana w każdym calu - przy prędkościach autostradowych w kabinie nie słychać szumów, jedzie się przyjemnie, można swobodnie prowadzić rozmowy i słuchać radia. Niski prześwit, więc trzeba być czujnym i ostrożnym (krawężniki, progi zwalniające). Auto nisko zawieszone, więc wsiadanie i wysiadanie może być kłopotliwe dla osób wysokich/puszystych.
~Michał
Limuzyna E90 330d 245KM 180kW
Auto pomimo swoich lat dobrze się starzeje i co do zasady sprawia wrażenie nieco młodszego modelu. Wygląd i estetyka to opinia czysto subiektywna, aczkolwiek BMW jest zgrabne i w miarę atrakcyjne zaprojektowane, szczególnie w tej wersji po liftingu. Oczywiście nie jest to wzór piękna i powód poruszenia wśród przechodniów, ale jak sedana jest ładne.
~Witek
Limuzyna E90 318i 143KM 105kW
Bardzo ciasne auto -nie mogę uwierzyć ,że jest porównywane z np Mondeo ,Passatem, itp. Jak można sprzedawać auta bez składanych tylnych siedzeń? (a połowa nie ma takiej możliwości). Brak miejsca na koło zapasowe, trzeszczące uszczelki drzwi,
~Radek
Limuzyna E90 320i 150KM 110kW
Kwestia gustu, ale dla mnie ten samochód wizualnie bije na głowę większość nawet współczesnych modeli, a mówimy o konstrukcji, która (na chwilę pisania tego tekstu przeze mnie) ma przecież 15 lat, czyli można o niej mówić jako o motoryzacyjnym emerycie!
~TOMEK
Limuzyna E90 320i 170KM 125kW
Mimo iż auto ma już 14 lat, brak jakiejkolwiek rdzy, lakier bardzo wysokiej jakości, nie matowieje, trzyma nadal połysk świerzości. Dodam że auto ma oryginalny lakier i nie przechodziło zabiegu naprawy lakieru.
~TOMEK
Limuzyna E90 320i 170KM 125kW
~Piotrek Tr
Limuzyna E90 320d 177KM 130kW
Karoseria jest sztywna, dzięki widocznym rozpórkom. Samochód nie rdzewieje ( jest pełny ocynk ) . Większość kolorów praktycznie nie wymaga polerki mimo kilkunastu lat przebiegu (np. testowany blue water).
~Arhkoe
Limuzyna E90 320i 150KM 110kW
Stylistyka tego modelu naprawdę mi się podoba. Do swojego egzemplarza zakupiłem nowe felgi, dzięki czemu auto wygląda naprawdę nowocześnie jak na lata w jakich zostało wyprodukowane.
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90