Lista ocen BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90 (109) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 130 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Limuzyna E90 320d 184KM 135kW
W przednim rzędzie miejsca jest w sam raz. Kierowca i pasażer z przodu siedzą bardzo wygodnie. Drugi rząd to trochę inna bajka. Optycznie miejsca wydaje się być bardzo mało, praktyka pokazuje jednak, że da się podróżować z tyłu. Ja ze wzrostem 184 cm miałem jeszcze we wszystkich wymiarach zapasy miejsca nawet na nie w pełni przesuniętym do przodu fotelu. Na dłuższą podróż raczej bym nie polecał, jednak da się przejechać całą Polskę w trzy...
~M
Limuzyna E90 330i 258KM 190kW
Auto w zasadzie nie jest z zewnątrz duże. Jednak w środku komfort i przestrzeń są ponadprzeciętne. Fotele Mpakietowe elektryczne i z pompowanymi boczkami dają tyle możliwości konfiguracji, że aż ciężko znaleźć idealną pozycję za kierownicą - za dużo opcji do modyfikacji ;) Jednak jak już po kilku dniach dojdziemy do tego idealnego ustawienia, do samochodu wsiada się jak do dobrze ułożonej rękawiczki. Przy 180cm wzrostu jest jeszcze sporo...
~Arhkoe
Limuzyna E90 320i 150KM 110kW
Dla kierowcy jest to naprawdę świetne auto, jeśli chodzi o pasażera z przodu również. Co do miejsca z tyłu 2 osoby mogą podróżować naprawdę komfortowo, mój egzemplarz ma podłokietnik i schowek na narty przez co w konfiguracji 2+2 jeździ się najlepiej, 2+3 jest już kiepsko, pasażer siedzący po środku musi znosić dość duży tunel środkowy (przez tylny napęd). Bagażnik również do największych nie należy, a otwór w załadunkowy, jak to w sedanach,...
~Michał
Limuzyna E90 330d 245KM 180kW
Jest to słaba strona BMW, ponieważ biorąc pod uwagę rozmiar wnętrza to bliżej mu do aut kompaktowych aniżeli aut pokroju Mondeo lub Passata. O ile z przodu miejsca jest jeszcze satysfakcjonująca ilość, o tyle z tyłu zaczyna się robić ciasnawo, a to wszystko przy założeniu, iż podróżujący są standardowych rozmiarów. Sytuację ratuje całkiem pojemny bagażnik, ale i tak jeśli ktoś szuka przestrzeni i praktyczności powinien omijać E90 z daleka.
~kukuba
Limuzyna E90 318d 143KM 105kW
Naciągana ocena dobra. O niewygodnych fotelach pisałem przy ergonomii. Dodatkowo, przy ustawieniu fotela kierowcy na wzrost ok 190 cm, brak miejsca na nogi dla dorosłej osoby z tyłu. Dodatkowo, auto powinno być sprzedawane jako 4 osobowe, gdyż jak już te 5 osób się tam zmieści, to podróż dłuższa niż godzina to męczarnia. Jednak ocena dobra, ze względu na segment samochodu.
~Paweł
Limuzyna E90 320d 184KM 135kW
Kierowca i pasażer obok mają bardzo wygodnie, wysocy pasażerowie z tyłu mogą narzekać na brak miejsca dla kolan, poza tym nie ma się co oszukiwać, że podróżowanie z tyłu w 5 osób to najprzyjemniejszych nie należy, kanapa ma po obu bokach mocno uniesione końce, co powoduje, że pasażerowie z prawej i lewej zsuwają się do środka, gniotąc osobę siedzącą po środku
~Walenty
Limuzyna E90 320d 163KM 120kW
To jest raczej kwestia indywidualna i zależna od tego kto czego oczekuje. Ja przy wadze 95kg i wzroście 184 nie mam na co narzekać. Za sobą też się mieszczę chociaż głową sięgam już prawie do podsufitki. Autem poruszam się jednak najczęściej z jednym pasażerem więc tego problemu nie doświadczam i ilość miejsca spełnia moje oczekiwania.
~Pawel
Limuzyna E90 318d 143KM 105kW
Duże zaskoczenie w porównaniu do Hondy Accord. Samochód krótszy o ponad 20 cm, a przestrzeń wewnątrz samochodu znacznie lepiej wykorzystana. Bagażnik, mimo, że to sedan, bardziej przestronny, z licznymi schowkami (oczywiście poprzedni model to kombi, więc generalnie bagażnik był bardziej ustawny), ale generalnie to duży plus dla BMW.
~Radek
Limuzyna E90 320i 150KM 110kW
No tu nie jest dobrze, szczególnie z tyłu, większość kompaktów typu VW Golf oferuje więcej miejsca. Nie przeszkadza to absolutnie w mieście, albo na krótkiej trasie, ale rodzinny wyjazd tym samochodem do Chorwacji wymaga od wszystkich podróżujących zdrowego kręgosłupa. A nie jestem gigantem, bo mam 175 cm wzrostu.
~Biszkopt
Limuzyna E90 330d 231KM 170kW
Tutaj chyba największa bolączka - miejsca za dużo nie ma. No ale nie ma co narzekać, bo jeśli bym celował w duże auto, to bym kupił piątkę a nie trójkę... Ale za to czuję się bardzo dobrze w tej przestrzeni, fotele są wygodne, dobrze zrobione. Natomiast zaskakująco duży i ustawny bagażnik, to chyba największe zaskoczenie.
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90