Lista ocen BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90 (94) - Widoczność

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M
Limuzyna E90 330i 258KM 190kW
W widoczności nie ma się do czego przyczepić. Słupki nie zasłaniają dużo. Czujnik parkowania przód i tył pomaga, chociaż auto jest łatwe do wyczucia więc w zasadzie nie patrzę na wskazania czujników. Poza tym skrętne bixenony działają świetnie. Na prawdę warto dołożyć albo poszukać dłużej i kupić auto z co najmniej xenonem, a najlepiej skrętnym. Różnica w stosunku do zwykłych świateł jest ogromna. Asystent świateł długich w większości...
~Wojtek
Limuzyna E90 320d 184KM 135kW
Wszystko super, zarówno w trakcie jazdy jak i manewrowania po ciasnych parkingach, obecne tylne czujniki parkowania w zupełności wystarczają. Z siedzenia kierowcy bardzo dobrze widać wszystkie "końce" nadwozia i samochód można bardzo dokładnie wyczuć zarówno na drodze jak i w trakcie parkowania. Nie wszystkim mogą przypaść do gustu nie największe lusterka, w świetle innych zalet na tym polu nie utrudnia to funkcjonowania.
~Walenty
Limuzyna E90 320d 163KM 120kW
Tutaj niestety autko wypada nieco gorzej. Słupki są grube a fotel pasażera ustawiony mniej więcej po środku ogranicza dodatkowo widoczność ( nie mówiąc już o sytuacji gdy jest pasażer) dlatego z ciężko się wygląda w prawo. Widoczność z przodu i z tyłu też do najlepszych nie należy bo siedzi się nisko i nie widać wiele. Rekompensują to oczywiśćie wizualizacje czujników parkowania więc to na codzień nie sprawia problemu.
~Radek
Limuzyna E90 320i 150KM 110kW
Nie mam żadnych większych zastrzeżeń, widać wszystko ok, nawet mimo stosunkowo długiej maski i niedużych lusterek. Przy wersji bez czujników parkowania z tyłu (były takie?) mógłby być za to problem z widocznością do tyłu- jak to sedan. W mojej wersji jednak (a może w każdej? serio nie wiem) czujniki są mistrzowskie, pozwalają parkować na centymetry.
~Witolold
Limuzyna E90 325i 218KM 160kW
Trochę za twarde zawieszenie, za to wyciszenie wzorowe ,bardzo cicho jest w aucie, bardzo fajna wizualizacja PDC przód i tył ,wysuwane uchwyty na kubki ,nawi pro to nie tylko nawigacja ale wiele innych funkcji jak przewietrzanie auta o ustawionej godzinie ,3 poziomy auto klimatyzacji , limit , stoper, i itp
~Robaczek
Limuzyna E90 320d 184KM 135kW
Czujniki parkowania z przodu i z tyłu robią swoje. Jedyny mankament to widoczność w prawo przez szybę pasażera kierowcy gdy ktoś tam siedzi. Zdarzyło mi się już gwałtownie hamować bo nie zauważyłem nadjeżdżającego z mojej prawej samochodu. Poza tym jest w porządku.
~Paweł
Limuzyna E90 316d 115KM 85kW
Dla mnie widzę co trzeba, auto jest małe więc łatwo się nim manewruje, czujniki parkowania plus grafika na duzęj Navi dają radę. Świetne jest lusterko pasażera gdy pdoczas wstecznego obniża się aby widzieć linie parkingowe. Majstersztyk :)
~Adam
Limuzyna E90 320si 173KM 127kW
Bardzo zła widoczność w bocznych szybach. Nawet bez pasażera przy skręcenie w lewo trzeba się gimnastykować, żeby zobaczyć czy nie nadjeźdża coś z prawej. Za krótka szyba boczna i słupek wszystko zasłania. Do skrzyżowania trzeba podjeźdżać jak ciężarówką.
~MM
Limuzyna E90 320i 150KM 110kW
Widoczność z pojazdu przyzwoita - przy podniesionym fotelu trzeba pochylać się nieco do przodu, żeby zobaczyć sygnalizator. Widoczność do tyłu mimo niewielkiej szyby jest dobra - czujniki parkowania pomagają w parkowaniu.
~kukuba
Limuzyna E90 318d 143KM 105kW
Widoczność podczas jazdy w przód oraz podczas manewrowania na parkingu- bez zastrzeżeń. Może dlatego, że nie boję się używać lusterek. Słupek A dość masywny, jednak w nowszej generacja "trójki" jest on jeszcze większy.
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Limuzyna E90