Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91

bmw - here I come, 14 lat temu
Silnik 2.0 320d 163KM 120kW
Rok produkcji 2006
BMW Seria 3 E90-91-92-93 Touring E91 2.0 320d 163KM 120kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Pewnie sie prowadzi.
Niezle, ale za wolny na niskich obrotach, moglby byc lepiej. Bardzo fajne zawieszenie ale zeby to odczuc to wymogiem jest dobra nawierzchnia :-)! Agresywny wyglad auta.
Hm... 163 KM ale powiem, ze tego nie czuc, wszystko przez to ze te 163KM osiagane sa dopiero przy 4tys obrotow, wczesniej jezdzilem A4 2.0tdi i tam max \"konikow\" byla juz dostepna przy 1750 rpm. A wiec reasumujac, 3-jka jest stosunkowo wolna na niskich obrotach, chyba przyda sie jakis maly tuning w przyszlosci ;-). Na plus to, ze ladnie \"leci\" przy duzych predkosciach, 230km/h nie stanowi problemu. Dobry woz na autostrady. W ruchu miejskim brakuje troche przyspieszenia, przeszkadz mi to.
Troszke za dlugie przylozenia, w audi A4/vw passat zdecydowanie krotsze.
Na dobrych nawierzchniach poezja. Leci sie na autostradzie ponad 200km/h a samochod jest niczym przyklejony, dodatkowo mam sportowe fotele takze wrazenie jak w wyscigowce ;-). Na polskich dziurach - tragedia, moja wersja ma sportowe zawieszenie i to jest dopiero \"hustawka\" ;-). Coz, auto zaprojektowane na \"normalne\" drogi a nie polskie ;-)
Z przodu - bez zastrzezen. Z tylu - odmawiam pacierz zawsze jak cofam ;-), malo widac przez tylnia szybke, takze cofanie glownie za pomoca lusterek, przydalby sie PDC.
W zasadzie bez zastrzezen. Troszke male przyciski do wlaczanie swiatel przeciwmgielnych. Polecam wersje z zestawam telefoniczym na Bluetooth\'a, bardzo fajny gadzet, az chce sie dzwonic :-)!
Bardzo wydajne.
Z przodu duzo miejsca, z tylu nie wiem bo jeszcze tam nie siedzialem ;-)
Cicho ;-)
Troche bardziej paliwozerny niz audi a4, ceny napraw w granicach rozsadku.
Kupilem uzywany wiec stosunek jakosc/cena bardzo dobry. W przypadku nowego auta cena raczej nie na polska kieszen.
Auto mam dopiero od 2 tyg takze narazie nic sie nie zepsulo. Troszke drzy lewarek zmiany biegow trzeba bedzie zobaczyc co to.
Jw.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 320d 163KM 120kW [l/100km]